Εξωτερικος αερας

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #165435 από harisf
Εξωτερικος αερας δημιουργήθηκε από harisf
εχω εγκαταστησει μια κασσετα της εταιριας salgoyeda v700 και θα ηθελα να ρωτησω επειδη ο εξωτερικος αερας δεν παει κατω απο το συρταρι που εχει τις τριπουλες με σπιραλ φ120 αλλα ο αερας ειναι ελευθερος μεσα στην φουσκα εχει νοημα να αφηνω ανοιχτα την εισοδο απεξω ?η θα ηταν πιο καλα καποια ανακληση καποια λεπτα ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #165457 από harisf
Απαντήθηκε από harisf στο θέμα Εξωτερικος αερας
καμμια απαντηση?

harisf έγραψε: εχω εγκαταστησει μια κασσετα της εταιριας salgoyeda v700 και θα ηθελα να ρωτησω επειδη ο εξωτερικος αερας δεν παει κατω απο το συρταρι που εχει τις τριπουλες με σπιραλ φ120 αλλα ο αερας ειναι ελευθερος μεσα στην φουσκα εχει νοημα να αφηνω ανοιχτα την εισοδο απεξω ?η θα ηταν πιο καλα καποια ανακληση καποια λεπτα ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166642 από Vangelio
Απαντήθηκε από Vangelio στο θέμα Εξωτερικος αερας

harisf έγραψε: καμμια απαντηση?

harisf έγραψε: εχω εγκαταστησει μια κασσετα της εταιριας salgoyeda v700 και θα ηθελα να ρωτησω επειδη ο εξωτερικος αερας δεν παει κατω απο το συρταρι που εχει τις τριπουλες με σπιραλ φ120 αλλα ο αερας ειναι ελευθερος μεσα στην φουσκα εχει νοημα να αφηνω ανοιχτα την εισοδο απεξω ?η θα ηταν πιο καλα καποια ανακληση καποια λεπτα ?

Πιστεύω πως ο εξωτερικός αέρας χρειάζεται γενικά αλλά δεν είναι τόσο απαραίτητος όσο πίστευαν παλιά.
Δες κι εδώ: www.lithodomin.gr/exoterikos-aeras-kausis-tzakiou/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.055 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ