Ερώτηση για FERROLI twist tech 25C

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135971 από tsigpan
Απαντήθηκε από tsigpan στο θέμα Ερώτηση για FERROLI twist tech 25C
Δεν το έψαξα καθόλου το θέμα γιατί δεν υπήρχε η οικονομική δυνατότητα να επιλέξω μόνος μου.Οπότε το άφησα στον ηλεκτρολόγο μηχανικό. Το περίεργο είναι ότι το συγκεκριμένο μοντέλο δεν υπάρχει ούτε στο επίσημο Ελληνικό site.Ας ελπίσω να αποδειχτεί αξιόπιστο.Όταν λες φίλε μου δεν περπατάει εννοείς δεν αποδίδει καλά η δεν πολυκυκλοφορεί;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135972 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Ερώτηση για FERROLI twist tech 25C

tsigpan έγραψε: Δεν το έψαξα καθόλου το θέμα γιατί δεν υπήρχε η οικονομική δυνατότητα να επιλέξω μόνος μου.Οπότε το άφησα στον ηλεκτρολόγο μηχανικό. Το περίεργο είναι ότι το συγκεκριμένο μοντέλο δεν υπάρχει ούτε στο επίσημο Ελληνικό site.Ας ελπίσω να αποδειχτεί αξιόπιστο.Όταν λες φίλε μου δεν περπατάει εννοείς δεν αποδίδει καλά η δεν πολυκυκλοφορεί;


Εννοω οτι δεν τον πολυβλεπεις στα μαγαζια.Το γιατι δεν το ξερω με σιγουρια.Μπορει να μην αφηνει κερδος,μπορει να μην ειναι καλος,μπορει να μην το ζηταει ο κοσμος.Οπως και να εχει το θεμα ειναι να εχει καλο after sales γιατι σιγουρα καποια στιγμη θα χρειαστει κατι οπως αλλωστε ολα τα μηχανηματα.
Απο οσο καταλαβα ο μηχ. πηρε ολη την δουλεια εργολαβια ε;

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135973 από tsigpan
Απαντήθηκε από tsigpan στο θέμα Ερώτηση για FERROLI twist tech 25C
Ναι ο μηχανικός πήρε όλη την δουλειά εκτός από τα κουφώματα με τα οποία δεν ασχολείται και έτρεξα μόνος μου.
Ας ελπίσω να αποδειχτεί αξιόπιστος.θα περάσω σήμερα μια βόλτα από τον μηχανικό να ρωτήσω τι γίνεται με το σέρβις και να ζητήσω και το manual και θα ενημερώσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135974 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Ερώτηση για FERROLI twist tech 25C
Kαταλαβα.....

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135979 από tsigpan
Απαντήθηκε από tsigpan στο θέμα Ερώτηση για FERROLI twist tech 25C
Πήγα από τον μηχανικό και μου έδωσε το manual σε φωτοτυπία. Αναμένουμε να έρθει ο χειμώνας για να δούμε τι ψάρια πιάσαμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ