Συμπεράσματα μετά την τοποθέτηση Invicta 800 VT Turbo

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53641 από barbanikos

Miltiadis έγραψε: Καλημέρα και σας ευχαριστώ όλους για το ειλικρινό ενδιαφέρον σας.dmtr πάρε το mail μου να επικοινωνήσουμε για ότι θέλεις.Εγώ βοηθήθηκα πολύ απο το site και είναι χαρά μου να κάνω το ίδιο.Φίλε rivol η επιλογή που αναφέρεις υπάρχει στην συγκεκριμένη κασέτα απλά εκτιμώ πως εαν δεν πάρει μόνο του το βεντιλάτερ ίσως να μην είναι αρκετός και αρκετά ζεστός ο αέρας για να τον κυκλοφορήσεις βεβιασμένα.Κύριε barbaniko (το barba δείχνει μία σεβάσμια ηλικία) αυτό που γράφεται για το αυτόματο μόνο στην πρώτη σκάλα μου το είχε πεί και άλλος αλλά δεν το είχα διασταυρώσει (είσται βέβαιος γι'αυτό?). Ευχαριστώ και για τις συμβουλές ανάματος και θα ήθελα να με ενημερόσεται σχετικά με τον θερμοστάτη και τα αποτελέσματα την έρευνας και των εργασιών σας.Το mail μου είναι ..............


Αυτός ο πληθυντικός μου δημιουργεί προβλήματα…νομίζω πως έχω πολλές προσωπικότητες…και πολλά κιλά…όχι πως δεν έχω δηλαδή ….για κιλά λέω. :silly: :side: B)
Φίλε μου πέραν της πλάκας, ναι είναι διαπιστωμένο πως έτσι δουλεύει.
Το πρόβλημά μου είναι η εκκίνηση στην αυτόματη λειτουργία που άλλοτε γίνετε και άλλοτε όχι.
Το αυτόματο δουλεύει μονο στην θέση 0 του διακόπτη.
Έκλεισα ραντεβού με τον τεχνικό από το Leroy Merlin για να το δει το Σάββατο και να αποφανθεί.
Θα δούμε.
Για όποια πληροφορία και εξέλιξη θα σε ενημερώσω….το mail το αντέγραψα.

Invicta Insert 800Vt turbo
Και τα μυαλά στα κάγκελα….

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53642 από gianvas
Καλησπέρα

Θα μπορούσα να έχω τα στοιχεία επικοινωνίας του κ.Βασίλη που έκανε την τοποθέτηση?

Όταν κάποιος δεν έχει μία.....
μπορεί να έχει δύο!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53735 από Miltiadis
barbaniko ευχαριστώ (από εδώ και πέρα στον ενικό λοιπόν :cheer: .gianvas παραπάνω έδωσα το mail μου στείλε μου το δικό σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.055 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ