Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #8674 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Τι εννοείς να παλέψεις? Με την μία εστία θα δώσεις 1000€ για ξύλα, ενώ με την άλλη θα δώσεις 500. Να η διαφορά κατευθείαν.

Είχα αυτό ακριβώς το τζάκι (χωρίς την πόρτα, το ανοιχτό), ανοίχτηκε η γυψοσανίδα, βγήκε όλη η εστία, μπήκε η Selenic 700, η επίπεδη, μπήκαν δύο τσόντες δεξιά-αριστερά, γιατί ήταν 10-12 πόντους μικρότερη, μονώθηκε και έκλεισε η γυψοσανίδα και τώρα ζεσταίνει 60τμ και μετά από τις 2 ώρες πρέπει να ανοίξω να πάει ζέστη και προς τα πάνω για να μην σκάσω.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8676 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Δηλαδή μπήκε η καινούργια εστία χωρίς να ξηλωθεί η επένδυση?Με τρέλανες τώρα λοιπών για δώσε περισσότερες πληροφορίες ποσό στοίχισε η εστία η τοποθέτηση κλπ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8677 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Διάβασε από την πρώτη σελίδα όλο το τόπικ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8679 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Asteris έγραψε: Διάβασε από την πρώτη σελίδα όλο το τόπικ...

Το έχω διαβάσει όλο αλλά η αλήθεια ειναι ότι έψαχνα πληροφορίες για να βελτιώσω το υπαρχών δεν είχα σκεφτεί καθόλου για αλλαγή γιατί δεν είχα ακούσει πουθενά για αξιόλογη εστία σε αυτά τα χρήματα που αναφέρεις εσύ..........

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8745 από arant
Απαντήθηκε από arant στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

VOSDOGIAN έγραψε:

Asteris έγραψε: Διάβασε από την πρώτη σελίδα όλο το τόπικ...

Το έχω διαβάσει όλο αλλά η αλήθεια ειναι ότι έψαχνα πληροφορίες για να βελτιώσω το υπαρχών δεν είχα σκεφτεί καθόλου για αλλαγή γιατί δεν είχα ακούσει πουθενά για αξιόλογη εστία σε αυτά τα χρήματα που αναφέρεις εσύ..........

Μη παίρνεις κατάκαρδα την προτροπή , vosdogian
Πολλούς μας έστειλαν ανεξεταστέους πίσω στην πρώτη σελίδα, και το διαβάσαμε ξανά, και κάναμε και επαναλήψεις... :lol: :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8785 από giol
Απαντήθηκε από giol στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Τις τελευταιές ημέρες ενόψη επικέιμενης αγοράς ενεργειακού, έχω κάτσει και έχω διαβάσει τις οδηγίες εγκατάστασης από όσους κατασκευαστές έχω βρει. Όλοι λένε πάνω κάτω τα ίδια εκτός από την jolly mec που στις κασσέτες στις λέει - σε ελέυθερη μετάφραση- βάλτο μέσα όπως είναι σύνδεσε καμινάδα , βάλτο στο ρέυμα και είσαι έτοιμος. Διάβασα σε ένα φορουμ ότι η jolly βγάζει τις κασσέτες μονωμένες από το εργοστάσιο αλλά στα προσπέκτους και στις οδηγίες δεν γράφει κάτι τέτοιο. Έχει κανείς άποψη για το θέμα; Ρωτάω γιατί όταν ρώτησα για τιμή εγκατάστασης μου είπαν τα ίδια λεφτά με τις άλλες κασσέτες, αλλά αν η εγκατάσταση είναι τόσο απλή γιατί να πληρώσεις 700 ευρώ (είναι και η κασσέτα πανάκριβη);

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.563 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ