Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7136 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ναι φιλε μιλαμε ομως για 2000 χιλιαρικα στο νερο μην σου πω και παραπανω ρε αστερη ασε που νομιζω δεν το εχει το μερλιν
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7137 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
www.uniflam.pl/index.php?p0=15&p1=3&p2=8&o=58

Νομίζω ότι το έχει το Leroy, θυμάμαι μια πρισματική όταν πήρα το δικό μου. Αλλιώς την δικιά μου την flat στα 500€, απλά δεν θα ακολουθεί το σχέδιο της γυψοσανίδας από πάνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7138 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αστερη αμμα ειναι να δωσω κανα 1000 το σκεφτομαι αλλα παραπανω δεν παιζει φιλε και καταλαβαινεις γιατι υπολογιζω δηλαδη 500 εστια και 300 ο μαστορας αντε και 200 ο εναλλακτης το σκεφτομαι φιλε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7140 από apostolos
Απαντήθηκε από apostolos στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
καλησπερα. εγω πηρα αυτο το αεροθερμο με 300 χωρις φπα και μου ζεστανε εχθες στο Φιλυρο θεσσαλονικης 28τμ ενιααιο χωρο με 24 βαθμους και τρεις χωρους(10,10 και 9 τμ)περιμετρικα με 22 και 20 βαθμους με 3 κιλα μεσο ορο.Αν το τζακι σου ομως δεν τραβαει,δεν μπορεις
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7141 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Αποστολε
να εισαι καλα φιλε μου αλλα θελω να κλεινει η πορτα μπροστα λογο της ηλικιας των παιδιων δεν μπορω να το διακινδυνεψω.Να εισαι καλα φιλε.Και συ εκει στο φιλυρο καμμενος εισαι γειτονα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7142 από filipp
Απαντήθηκε από filipp στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Φίλε ,Αστέρι βάλε το link της σελίδας 22 αν είναι εύκολο.

Asteris έγραψε:

johndial έγραψε:

Asteris έγραψε: 55cm είναι και το Invicta, 61 είναι μαζί με τις πάνω εξόδους αέρα. Στην σελίδα 22 το έχει με τις σωστές διαστάσεις.


Ελπίζω να έχεις δίκιο.Δυστυχώς στην Πάτρα που έιμαι εγώ δεν έχει leroy merlin και θα πρέπει να πάω Αθήνα να το δω και ίσως πάω και τσάμπα δρομολόγιο.


Δικιο έχω, δες το στην σελίδα 22, έχει σε σχεδιάγραμμα τις διαστάσεις. Στο Leroy θα πας τον Απρίλιο-Μάιο, τότε δεν θα έχουν μεγάλη ζήτηση και θα έχουν τα πάντα σε στοκ. Τον Ιούλιο τα βγάζουν και σε προσφορά, από 1070 την ρίξανε στα 760€ αν θυμάμαι καλά. Εν πάση περιπτώσει, θα πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις αν έχουν τον κωδικό, δεν θα σηκωθείς έτσι να πάς Πάτρα-Αθήνα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.685 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ