Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45223 από eightball2020
Απαντήθηκε από eightball2020 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Μαλιστα...Δλδ αυτο που εκανε ο γνωστος μου ο οποιος εχει παρει την κασετα με 2 βεντιλατερ απο κατω και εχει δημιουργησει μια μονωση με πετροβαμβακα και γυψοσανιδα ετσι ωστε να υπαρχει αρκετος ζεστος αερας ο οποιος να μπορει να φευγει στα δωματια, και εχει ανοιξει 2 τρυπες,η μια Φ300(μαλλον) και η αλλη ισα ισα για να αναπνεει ο εσωτερικος χωρος απλα στα κρυα κλεινει την περσιδα απο εξω και ανανεωνη τον αερα απο μεσα,εχει κανει καλα? Δλδ στην ουσια κανουμε εναν κλωβο αέρα ετσι δεν ειναι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45248 από georgexx
Απαντήθηκε από georgexx στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
αν δεν βαλουμε πετροβαμβακα και βαλουμε ytong στην εστια εκει που θα εχει επαφη με την γυψοσανιδα υπαρχει προβλημα,ρωταω γιατι μου το ειπε ενας μαστορας,υπαρχει κaνενας μαστορας που να ξερει απο piazzetta?ας μου στειλει πμ για να μου πει τιμη

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45254 από gus
Απαντήθηκε από gus στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
asteris η καμιναδα μου(ειμαι στον πρωτο) ειναι φ180 δυστυχως και εκανε αλχημεια οπως ειπες για να τη συνδεση με την κασετα τη μια μεσα στην αλλη απο φ 200 της κασετας,απο κατω εχει αφησει 1,5 ποντο εκει που παταει η κασετα καθως επισης εχει αερα εξωτερικο απο κατω απο τη κασετα με παροχη απο φ75.εχει βγαλει 2 αεραγωγους στην φουσκα 13.5χ13.5 η καθε μια οι οποιες ειναι ενωμενες λογω οβαλ της φουσκας(περσιδα εκτονωσης δεν εχει βγαλει)
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by gus.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45266 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

erimitis έγραψε: Θα παρακαλουσα τους διαχειριστες να προβουν σε αναδειξη του φετινου προεδρου μιας και βλεπω αρχιζει να ανεβαίνει η συμμετοχη τζακοπληκτων.
Ε ρε γλεντια που να πιασουν και τα κρυα


Erimiti,
χωρίς να το έχω συνειδητοποιήσει ήμουν μέδλος του Δ.Σ. και γω μέχρι που έκανα δυο τρύπες 40χ15 στην πλάτη του τζακιού και είδα ζέστη επιτέλους.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dmtr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45269 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Η Φ180 πάει μέχρι πάνω ή όχι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45270 από nasos02
Απαντήθηκε από nasos02 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

georgexx έγραψε: αν δεν βαλουμε πετροβαμβακα και βαλουμε ytong στην εστια εκει που θα εχει επαφη με την γυψοσανιδα υπαρχει προβλημα,ρωταω γιατι μου το ειπε ενας μαστορας,υπαρχει κaνενας μαστορας που να ξερει απο piazzetta?ας μου στειλει πμ για να μου πει τιμη[/quote

ρώτα εδώ:
www.tsoulfidis.gr/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.539 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ