Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9436 από MATDK
Απαντήθηκε από MATDK στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΑΣΤΕΡΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΝ ΜΑΣΤΟΡΑ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΤΝ ΤΡΥΠΑ.

ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΤΖΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ (ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ Κ ΓΩΝΙΑΚΟ)ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΡΜΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ( 100Τ.Μ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕ ΚΑΛΗ ΜΟΝΩΣΗ)ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΞΑΝΑ ΚΟΡΟΙΔΟ ....

ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ... ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2ΟΡΟΦΟ ΣΥΝΟΛΟ 200Τ.Μ ΜΕ ΟΧΙ ΠΛ ΚΑΛΗ ΜΟΝΩΣΗ Κ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ ΜΕ ΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΟΝ ΤΖΑΚΙ ΠΑΛΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΚΤΙΣΤΟ ΜΕ ΚΤΙΣΤΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10ΜΕΤΡΑ ΤΙ ΚΑΣΕΤΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΤΑ! ;) ) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ? ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΠΕΡΣΙΔΕΣ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΟΡΟΦΟ ΑΠΟ ΤΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ Η ΘΑ ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ?

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9438 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Δεν θα σου απαντήσω, θα σε βάλω και σένα τιμωρία να διαβάσεις όλο το τόπικ από την αρχή προσεκτικά και θα καταλάβεις τι ψάχνεις...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9440 από MATDK
Απαντήθηκε από MATDK στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
ΧΑΧΑ ΣΩΣΤΟ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΤ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΟ ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ 20ΡΙΑ ΣΕΛΙΔΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9453 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
MATDK
φιλε καλως ηρθες στο club οπως την ειδα την εστια εχεις παρει και συ .....αντε να μην πω.Κριμα γιατι απο οτι βλεπω τα μελη αυξανονται και πληθαινουνε .
παντελη 1973
εγω στην κυριολεξια ικετευω την γυναικα να με αφησει να κανω μια δοκιμη και μου λεει και αρνειται πισματικα.Καλα αμα της πω να ανοιξω την φουσκα και να βαλω εναλλακτη με εχει στειλει με τον πλαστη φιλε.Εγω ομως το καμαρωνω και που και που ετσι για το γαμωτο αναβω και το βεντιλατερ να δω τη θα βγαζε αμμα δουλευε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9456 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
και η δικια μου γυναικα γκρινιαζε οταν της ειπα οτι θα χαλασω το τζακι για να το κανω ενεργιακο, αλλα τωρα... οχι μονο δεν γκρινιαζει αλλα εχει μαθει να το αναβει κ μονη της αν χρειαστει

επειδη κ εγω ημουν στο club σας λεω οτι ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9507 από johndial
Απαντήθηκε από johndial στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Φτιάχνουμε τώρα δύο σπίτια ανακαίνιση.Στο πρώτο έχουν κάνει επιλογή ένα τζάκι απο την εταιρία clima calor το οποίο έχω εκφράσει τις αμφιβολές μου παραπάνω για το πόσο ιταλικό έιναι,και δεν ξέρω γιατί αλλά θα δώσω στον πελάτη το email του εριμιτι για να τον γράψει στο σύλλογο που είναι πρόεδρος και το δεύτερο είναι montegrappa και έχω πολλές προσδοκίες απο αυτό γιατί πρέπει να είναι καλό .Μόλις τελειώσουμε τις εργασίες θα τα ανάψω και θα σας πω εντυπώσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.587 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ