αντικατασταση φωτοαντιστασης σε φερολι

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172399 από xrysafis72
αν γνωριζεις καποιος αν υπαρχει μονο το αισθητηριο(φωτοαντισταση) σε καταστημα ηλεκτρονικων ειδων?
αν γνωριζει καποιος ποσων ειδων φωτοαντιασταση υπαρχουν(μεγαθος και κιλοωμ)?
θελω να κανω πατεντα το υπαρχων (φωτοκυταρο) σε καυστηρα πελλετ feroli p 12

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172400 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
All abaut pellet Ο ΑΝΤΩΝΗΣ έχει 2 τύπους φωτοκύτταρο κομπλέ για φερολι.εχω αλλάξει σε αρκετούς.πολλες φορές χαλάει και δεν διαβάζει για να μεταβάλει την αντίσταση με την φωτεινότητα τις φωτιάς για να μεταφέρει ανάλογα τα ΩΜ ΤΙΣ  ΜΕΤΑΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΣΕ ΦΙΛΟ ΜΕ MASTER ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ.ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΥΨΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ.
Last edit: 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172401 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Συνημμένα:
Last edit: 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172402 από stergiosbik

xrysafis72 έγραψε: αν γνωριζεις καποιος αν υπαρχει μονο το αισθητηριο(φωτοαντισταση) σε καταστημα ηλεκτρονικων ειδων?
αν γνωριζει καποιος ποσων ειδων φωτοαντιασταση υπαρχουν(μεγαθος και κιλοωμ)?
θελω να κανω πατεντα το υπαρχων (φωτοκυταρο) σε καυστηρα πελλετ feroli p 12

Που χάθηκες εσύ ρε;
 


Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172403 από xrysafis72
Τακτικα μπαινω φιλε μου αλλα αφηνουμε τους νεους να ασχοληθουν μετα προβληματα .Εγω κανονικα και πελλετοφτιαχτης και ρυθμιστης καυσης πελλετ.ΕΣΥ/

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 3 Χρόνια 2 Μήνες πριν by xrysafis72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172404 από xrysafis72

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: All abaut pellet Ο ΑΝΤΩΝΗΣ έχει 2 τύπους φωτοκύτταρο κομπλέ για φερολι.εχω αλλάξει σε αρκετούς.πολλες φορές χαλάει και δεν διαβάζει για να μεταβάλει την αντίσταση με την φωτεινότητα τις φωτιάς για να μεταφέρει ανάλογα τα ΩΜ ΤΙΣ  ΜΕΤΑΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΣΕ ΦΙΛΟ ΜΕ MASTER ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ.ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΥΨΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ.

Το θεμα ειναι αν ξερει καποιος την ονομασια και τον τυπο του στοιχειου και αν υπαρχει σε καταστηματα υλετρονικων ειδων!!!!!
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΜΕ OFF-ON με τον θερμοστατη χωρου.Αν τον εχεις σταντ μπαι με τα νερα του λεβητα εχεις θεμα σε ποιο 'υψος' θα ρυθμησης την τιμη των καυσαεριων!!

 


ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ