Θορυβος στον κοχλια.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171135 από ΧΡΟΝΗΣ
Θορυβος στον κοχλια. δημιουργήθηκε από ΧΡΟΝΗΣ
Καλησπέρα σας. Είμαι καινούριος στο site και δεν έχω προλάβει να το ψάξω ακόμα. Εχω μια απορία. Αγόρασα πέρυσι μια σόμπα KING KALOR 118. Μου έβγαλε τον χειμώνα μια χαρά. ΑΛΛΆ. Φέτος ακούω τον κοχλία να μου κάνει κάποιο ψιλοτρίξιμο. Οχι πάντα. Όποτε το πιάσει. Και οχι συνεχώς.Ρώτησα το παλικάρι που ήρθε για service και μου είπε οτι είναι απο τη σκονη που υπάρχει στο πέλλετ. Η ερωτησή μου ειναι αν μπορώ να καθαρίσω μόνος μου τον κοχλία. Ο καθαρισμός γενικά είδα πως γίνεται. Σας ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171139 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Θορυβος στον κοχλια.
Δες αν τρίζει κάποια λαμαρίνα και συντονίζει με την κάθε ρίψη του μοτέρ.ΚΟΥΖΙΝΕΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ??? ΕΒΓΑΛΕ ΚΟΧΛΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΟΙ ΣΠΕΙΡΕΣ ΚΑΠΟΥ Η ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΘΟΡΑ Ο ΚΟΧΛΙΑΣ ????ΕΔΩΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΡΕΥΜΑ ΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΟΜΠΑ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΕΧΕΙ ΑΡΠΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΓΡΑΝΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΕΙΩΤΕΙΡΑ??Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΤΑ ΕΥΡΩ ΤΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΕΧΕΙ ΣΚΟΝΗ!!!!!!ΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ!!!!ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ!!!ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΥΒΛΑΤΖΗΣ Ο ''ΤΕΧΝΙΚΟΣ"""'
Last edit: 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171142 από ΧΡΟΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΧΡΟΝΗΣ στο θέμα Θορυβος στον κοχλια.
Τιποτα απολυτως. Ενα καθαρισμα με την σκουπα εκανε. Εβγαλε τα μαντεμια απο τα τοιχωματα και καθαρισε απο πισω. Τιποτα αλλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171143 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Θορυβος στον κοχλια.

ΧΡΟΝΗΣ έγραψε: Τιποτα απολυτως. Ενα καθαρισμα με την σκουπα εκανε. Εβγαλε τα μαντεμια απο τα τοιχωματα και καθαρισε απο πισω. Τιποτα αλλο.

Πάρε ένα σπρέι γράσου (κατα προτίμηση) και ρίξε εκεί που γυρνάει.Του χρόνου παράγγειλε 1 ή 2 κουζινέτα κοχλία και άλλαξε το.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ