Σκουπα σταχτης

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152575 από sot.p
Απαντήθηκε από sot.p στο θέμα Σκουπα σταχτης
Αν ακόμη ψάχνεις, έχω να προτείνω αυτή www.skroutz.gr/s/2362137/Karcher-AD-3.html Την έχω μισό χρόνο περίπου και είναι πολύ καλή αξίζει τα λεφτά της. Δεν μπουκώνει, είναι δυνατή και μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις και αλλού. Χωρίς πατέντες :) και με τρία χρόνια εγγύηση έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Πριν από αυτή είχα μία απλή-φτηνή, μπούκωνε αμέσως, έκανα και εγώ το κόλπο με το φανελάκι με μέτρια επιτυχία, στο τέλος αυτή πέταγε σπινθήρες και εγώ πέταξα αυτή και ησύχασα.
Last edit: 8 Χρόνια 1 Μήνας πριν by sot.p.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152576 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Re:Re:Σκουπα σταχτης

sdancer75 έγραψε:

fotisbasm έγραψε:

sdancer75 έγραψε:

fotisbasm έγραψε: Εγω ρε παιδιά ψαχνω το σπιραλ απο σκουπες πελλετ να κανω μια προέκταση την δικιά μου. Σπιραλ βρηκα αλλα ολα το κλασσικό πλαστικο .εγω θελο μεταλλικό

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Η ceneflame εχει μεταλλικό σπιράλ ...

Κατι ποιο συγκεκριμένο; μαγαζι;


Εγω την πήρα απο το eshop.gr υπάρχει όμως και αλλού αν ψάξεις στο νετ.

Πωωω ρε φιλε σπας αρχ..... στο φουλ . Και εγω ξερω να λεω "ψαξε στο νετ"
Ειναι δυνατον να μην εψαξα; απλα δεν βρηκα τίποτα και ρωταω εαν ξέρει κανεις ή εαν εχει ψαξει και επεσε και βρηκε κατι.
Anyway μας υποχρεωσες και αστο χαλαστηκα που δεν με ενδιαφέρει εαν βρηκες ή δεν βρηκες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152578 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Σκουπα σταχτης
Φώτη καλησπέρα,έχω στην δικιά μου σκούπα στάχτης(Daewoo 4141),επειδή στο μηνιαίο καθάρισμα του λέβητα η σκούπα δεν φθάνει να τραβήξει στο εσωτερικό των tubes , πήρα από μιά παλιά ηλ.σκούπα τη μεταλική προέκταση που έχουν και είδα ότι η διάμετρος επέτρεπε να βάλω την μία προέκταση μέσα στο ακροφύσιο της Daewoo και έτσι έχω 40 cm επιπλέον.Δεν ξέρω αν βοήθησα αν δεν κατάλαβες πες το μου να βάλω φωτο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152579 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Re:Σκουπα σταχτης

PAPADAKIS έγραψε: Φώτη καλησπέρα,έχω στην δικιά μου σκούπα στάχτης(Daewoo 4141),επειδή στο μηνιαίο καθάρισμα του λέβητα η σκούπα δεν φθάνει να τραβήξει στο εσωτερικό των tubes , πήρα από μιά παλιά ηλ.σκούπα τη μεταλική προέκταση που έχουν και είδα ότι η διάμετρος επέτρεπε να βάλω την μία προέκταση μέσα στο ακροφύσιο της Daewoo και έτσι έχω 40 cm επιπλέον.Δεν ξέρω αν βοήθησα αν δεν κατάλαβες πες το μου να βάλω φωτο.

Ευχαριστώ φιλε. Αλλα θελω σπιραλ γιατι ο λεβητας απο πανω ανοιγει το καπακι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152580 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Re:Σκουπα σταχτης
θεσσαλονικη ειναι πανε δες και ρωτα!!
www.aerodynamiki.gr/index.php?cPath=7
pmhellas.gr/home.php?cat=328

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #152638 από fox
Απαντήθηκε από fox στο θέμα Re:Σκουπα σταχτης
Λοιπων πηρα μια ribimex italia 800w με μεταλικο σπιραλ και αλουμινενιο ακροφυσιο 36 ευροπουλα απο την alpfa clima στην νικαια, της φορεσα και το μακο της μπλουζακι...και ολα καλα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ