Πωληση πελλετ της creta pellet hellas

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137350 από tomouras7
Πωλειται πελλετ της creta pellet hellas προς 2,5€/σακι. Εχω στην κατοχη μου περι τα 55 με 60 σακια(15kg) τα οποια πουλαω γιατι οπως διαπιστωσα εκ των υστερων δεν κανουν για το λεβητα που εχω. Ειμαι ιδιωτης και μενω στην Νικαια Αττικης. Οποιος ενδιαφερεται ας με καλεσει στο 6947873399. Ευχαριστω..
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137457 από tgiannak
Απαντήθηκε από tgiannak στο θέμα Πωληση πελλετ της creta pellet hellas
αν επιτρεπεται φιλε μου τι λεβητα έχεις;;

ευχαριστω
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137460 από tomouras7
Απαντήθηκε από tomouras7 στο θέμα Πωληση πελλετ της creta pellet hellas
Auriga.. Σε αλλους λεβητες ξερω οτι καιγεται μια χαρα το πελλετ της creta, αλλα στον δικο μου οχι. Βασικα, θα το εκαιγα λιγο λίγο, ανακατεμενο με αλλο(πχ ameco), αλλα επειδη εχω προβλημα χωρου, προτιμω να το δωσω αν καποιος το θελει και μπορει να ερθει να το παρει (εστω καποια ποσοτητα), παρα να παιρνω μικρες ποσοτητες ameco καθε τρεις και λιγο λογω της μικρης αποθηκης μου..
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137465 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Re:Απ: Πωληση πελλετ της creta pellet hellas
Ποιο πελλετ ειναι? το 80-20? η το 50-50? αν κανεις λιγο καλυτερη τιμη θα στο παρω εγω.Δινω 2,10€ στο τσουβαλι και τα μεταφορικα δικα μου.

Στάλθηκε από το MD710A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137473 από tomouras7
Απαντήθηκε από tomouras7 στο θέμα Re:Απ: Πωληση πελλετ της creta pellet hellas
Θα τα βρουμε καπου στη μεση(2.2-2.3). Δεν ειναι μεγαλη η διαφορα, απλα δεν ξερω τον ακριβη αριθμο των σακιων για να κανω τη στρογγυλοποιηση. Ειναι το 80-20.. Αν τα καταφερω θα περασω και μια φωτογραφία που μολις τραβηξα..
Συνημμένα:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137490 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Πωληση πελλετ της creta pellet hellas
Πληροφοριακά θα σου πω αυτό το πελλετ δεν ηταν τόσο κάλο οσο το πρώτο που είχανε βγάλει!!.
Ειναι μακριά και θέλουν άλλες ρυθμίσεις στον κοχλία!.
Αν θες για το πελλετ σου δινω 105€/50σακια και αν εχεις παραπάνω τα παίρνω και αυτά με κάποια την διάφορα φυσικά..
Ειμαι και εγω "γεμάτος" (όποτε όπως καταλαβαίνεις δεν "καίγομαι" κιόλας για να το πάρω).Εφόσον εχω τον χωρο διαθέσιμο και πρέπει και να διαθέσω και χρονο-βενζινη προσωπική εργασία για να τα φέρω στο σπιτι μου, προτιμώ να το κάνω για κατι που θα εχω κερδος.
Αλλιώς είναι να στο φέρνουν και αλλιώς να το κουβαλάς εσυ. ;)

Δες το και αν είναι και θες το κανονίζουμε. Αν παλι οχι κανενα προβλημα :)
Στάλθηκε από το MD710A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 9 Χρόνια 6 Μήνες πριν by electron.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ