Πωλείται κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26276 από nikolas
Πωλείται σόμπα πελλετ κινεζικη μεταχειρισμένη 55 ώρες λειτουργίας η ανταλλάσσεται με επώνυμη ιταλική η ελληνική
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26281 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Πωλείται κινέζικη αερόθερμη σόμπα

nikolas έγραψε: Πωλείται σόμπα πελλετ κινεζικη μεταχειρισμένη 55 ώρες λειτουργίας η ανταλλάσσεται με επώνυμη ιταλική η ελληνική





Γιατι την πουλας ?? :whistle:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26369 από love.bacardi

nikolas έγραψε: Πωλείται σόμπα πελλετ κινεζικη μεταχειρισμένη 55 ώρες λειτουργίας η ανταλλάσσεται με επώνυμη ιταλική η ελληνική



Καλημερα φιλε ε ναι πες μας γιατι την πουλας ποια ειναι ποσο την πηρες? και γιατι την πουλας???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26406 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Πωλείται κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Δείτε το 1ο ποστ του Νικολας

Για σε όλους .
Είμαι καινούργιος στο forum και ήθελα να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου για την κινεζα όπως την αναφέρεται HP22 12KW. Μεσω ίντερνετ alibaba Σεπτέμβριος 2011αγόρασα μια από κίνα μετά από δυο μήνες την παρέλαβα και τράβηξα τον γολγοθά στο τελωνείο και με μπαρπα στην κορωνη. Συνολικό κόστος αγορά στην κίνα 685 ευρώ στο σπίτι έφθασε 1150 ευρώ. Όταν την έβαλα σε λειτουργία μπροστά στο τζάκι ( ευτυχώς δεν άνοιξα τρύπα στον τοίχο) κόντευα να χωρίσω με την γυναίκα μου από την μυρωδιά της μπογιάς επί τρεις μέρες. Στο τέλος αναγκάστηκα και την πήγα στο μαγαζί να την λειτουργήσω. Για κακή μου τύχη κατά την μεταφορά έσπασε το καντράν. Όταν ζήτησα να μου στείλουν από την κίνα ανταλλακτικό η απάντηση ήταν ότι αυτοί είναι έμποροι αλλά θα με εξυπηρετήσουν με χρέωση με τα μεταφορικά DHL 165 ευρώ. Οταν παρέλαβα το display είδα ότι δεν ήταν ίδιο. Την πήγα σε έναν φίλο ηλεκτρονικό ο οποίος μου άλλαξε και το καντράν και την πλακέτα από την ιταλια. Όταν την λειτούργησε και την μέτρησε διαπίστωσε ότι ήταν ανεβασμένο πολύ το μονοξείδιο στον αέρα του χώρου. Τελικά μετά από την αλλαγή κάποιας φλάντζας και κάποιες ηλεκτροσυγκολλήσεις και αλλαγή του μοτέρ του κοχλία διότι στο σκληρό πελλετ αυστριακό κολαγε ο κοχλίας , σήμερα λέω ότι λειτουργεί θα περιμένω τον Οκτωβριο να σας πω της εντυπωσης μου.



Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26660 από Moschalis
Αγαπητέ nikolas,
με την πρώτη ευκαιρία , όποτε θέλετε, μπορείτε να στείλετε εδώ τη σόμπα σας και ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ να σας αντικαταστήσουμε ότι χρειάζεται για να λειτουργήσει κανονικά. Για λεπτομέρειες επικοινωνήστε με την εταιρεία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ