Πωλείται Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα NB-P01 9kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19831 από baikal for ever
γεια χαρα σε ολουσ.ειμαι νεοσ στο forum.μπραβο για την πολυ καλη ενημερωση που γινεται απο εδω μεσα.εχω και εγω μια κινεζικη αεροθρμη σομπα πελλετ την np-po1 9kw την πουλαω γιατι δεν με καλιπτει στα τετραγωνικα του σπιτιου 110τετρ.και σκεφτομαι να παρω κινεζικη φυσικα παλι.ειμαι αναμεσα στη hp22 12kw και τη np-pa13kw.οποιοσ ενδιαφερεται για τη σομπα ασ εποικινωνησει εδω η στο τηλ.6972527637.ευχαριστω.μενω καστορια λογω μεταθεσησ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19836 από jnet

baikal for ever έγραψε: γεια χαρα σε ολουσ.ειμαι νεοσ στο forum.μπραβο για την πολυ καλη ενημερωση που γινεται απο εδω μεσα.εχω και εγω μια κινεζικη αεροθρμη σομπα πελλετ την np-po1 9kw την πουλαω γιατι δεν με καλιπτει στα τετραγωνικα του σπιτιου 110τετρ.και σκεφτομαι να παρω κινεζικη φυσικα παλι.ειμαι αναμεσα στη hp22 12kw και τη np-pa13kw.οποιοσ ενδιαφερεται για τη σομπα ασ εποικινωνησει εδω η στο τηλ.6972527637.ευχαριστω.μενω καστορια λογω μεταθεσησ


Σε τι τιμή την δίνεις και τι τιμή κάνει τώρα ή και αυτήν που την αγόρασες?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #19841 από baikal for ever
γεια χαρα.η σομπα αγοραστηκε το δεκεμβριο του 2011 και ειναι τησ γνωστησ εταιριασ στο βολο.αυτη τη στιγμη η τιμη τησ ειναι 1049 ευρω καινουρια.τη πουλαω 700 ευρω.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by baikal for ever.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20506 από garry
η τιμη τησ εχει πεσει στα 850 ευρω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20576 από baikal for ever
φιλε garry αν μπορεισ πεσ μου που τη βρεικεσ με 850 ευρω και αν ειναι με φπα η χωρισ.εγω δεν τη βρηκα πουθενα παντωσ με 850 καινουρια.ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ