Primus 45

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170282 από 4103andreas
Απαντήθηκε από 4103andreas στο θέμα Primus 45
Αυτό με τη βούρτσα τρυπάνι ειναι ωραία πατέντα. Δεν μου είχε περάσει απ το μυαλό. Το θέμα μου τώρα είναι ότι φτάνει στους 113 βαθμούς αέρια και ενώ είναι αναμενο το λαμπακι του ανεμιστήρα σταματάει να δουλεύει μέχρι να ξαναπέσει στους 40-50 τι μπορεί να φταιει για αυτό? Έχω βάλει θερμοστάτη εδω και 2 μήνες και το ανοιγοκλεινω από εκεί. Υπάρχει περίπτωση να τα έχει παίξει? Το μόνο που δεν έχω δει είναι η εστία μέσα μήπως έχει χαλάσει κάποιο από αυτα τα παπαρακια που ανάβουν τη φωτιά (δεν έχω και πολλές τεχνικές γνώσεις δείξτε κατανόηση :p)
Όσο δουλεύει τα σώματα μέσα στο σπίτι είναι χλιαρά. Για την ακρίβεια είναι ζεστά στην κορυφή και κρύα στην βάση τους. Δεν ξέρω αν σας λέει κάτι αυτό. Να επικοινωνήσω με την εταιρια απ ευθείας? Θα βοηθήσουν ή...?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170285 από tasos11
Απαντήθηκε από tasos11 στο θέμα Primus 45
Ζεστά σώματα στην κορυφή και κρύα στον πάτο , μου βάζουν ιδέες για ξεφούσκωτο δοχείο διαστολής ! Το έχεις ελέγξει , αν έχει τη σωστή πίεση;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170286 από 4103andreas
Απαντήθηκε από 4103andreas στο θέμα Primus 45
όχι.. Την πίεση πως την ελέγχω? Δεν έχω μεγάλη ιδέα. και αυτά που ξέρω, ψάχνοντας τα διάφορα προβλήματα που μου κάνει τα έχω βρει. πήρα την εταιρία τηλέφωνο, μου είπαν να δω το κλαπετο απο πισω μηπως εχει βουλωσει ή μήπως έχει πίσσα, δεν ειδα να εχει θέμα (σήμερα τα τουμπα). κατα τα άλλα ομως δεν μπορουσαν να βοηθήσουν. Θα δοκιμάσω να καθαρίσω την εστία μέσα μήπως έχει βουλώσει και δεν μπορει να αναψει σωστα και θα δοκιμάσω να το ξανα-ανάψω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171727 από SVILL
Απαντήθηκε από SVILL στο θέμα Primus 45
Καλησπέρα σε όλους και καλά Χριστούγεννα να έχουμε. Καίω και ξύλα και πελλετ και εχω το εξής πρόβλημα στο οποίο η ΜΑΒΙΛ μου έλεγε χαζομάρες. Οταν καίω πέλλετ και έρθει η ώρα να πάρει πάλι μπροστά ο καυστήρας επειδή έπεσε η θερμοκρασία, η ποσότητα του πελλετ που ταίζει (αρχικό τάισμα) δεν φτάνει στην αντίσταση και ο χρόνος αυτός δεν δίνεται απο την εταιρία να πειραχθεί. Βέβααι δεν υπάρχουν και υπολείμτα μέσα που σημαίνει ότι μπορεί να μπάζει απο τις πόρτες αλλά και έτσι πάλι σωστό δεν έιναι. Εχει κάποιος καμια λύση ή ξέρει πως θα αλλάξω τον χρόνο αρχικής τροφοδοσίας??
Ευχαριστώ πολύ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171728 από SVILL
Απαντήθηκε από SVILL στο θέμα Primus 45
κΑΛΗΣΠΈΡΑ ΦΊΛΕ. τΙ ΣΙΛΙΚΌΝΗ ΈΒΑΛΕς ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΌ ΣΗΜΕΊΟ???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171729 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Primus 45
Βάλε μια φωτό το κοντρολερ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": SVILL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.251 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ