Εffecta complete 30kw

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129349 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα effecta complete 30kw

χρηστος8 έγραψε: Καλοκαυτος sootos...ωραια δουλεια και νοικοκυρεμενη.
Μια παρατηρηση μονο...το φιλτρο νερου δεν εχει by pass...
Σε οποιοδηποτε προβλημα του φιλτρου, εισαι υποχρεωμενος να κλεινεις τα νερα μεχρι να το φτιαξεις.


σωστη παρατηρηση να΄σαι καλα ,θα το κοιτάξω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129352 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα Εffecta complete 30kw
ευχαριστω για τα καλα σας λογια,το εργο δεν εχει ολοκληρωθεί.Ο λεβητα δεν εχει συνδεθει με ρευμα-νερα, η οικοδομη είναι καινουργια και ρευμα -νερο δεν εχω παρει ακομα,υπολογιζω στο τελος του μηνα να είμαι ετοιμος και τοτε θα πρεπει να ερθει και αντιπρόσωπος από θεσ/κη για να κανει και το πρωτο αναμα με τις αναλογες ρυθμισεις(όπως μου εχει υποσχεθεί).τον λεβητα (περα από δοκιμη)εφέτος δεν θα τον χρησιμοποιησω καθως στο καινουργιο σπιτι θα μετακομισω μετα το πασχα.(το πελλετ θα εχει καποιο θεμα να χγησιμοποιηθει για τον επομενο χειμωνα?)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129356 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Εffecta complete 30kw

sootos έγραψε: το πελλετ θα εχει καποιο θεμα να χγησιμοποιηθει για τον επομενο χειμωνα?


Αν έχει υγρασία ο χώρος θα έχεις θεματάκι με το πέλλετ

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129357 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα Εffecta complete 30kw

theoilia έγραψε:

sootos έγραψε: το πελλετ θα εχει καποιο θεμα να χγησιμοποιηθει για τον επομενο χειμωνα?


Αν έχει υγρασία ο χώρος θα έχεις θεματάκι με το πέλλετ

μολις παρω ρευμα θα βαλω αφυγραντηρα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129416 από mikaelo
Απαντήθηκε από mikaelo στο θέμα Εffecta complete 30kw
Δεν μας ειπες ποσο πηγε το μαλλι και αν εισαι ευχαριστημενος απο τον αντιπροσωπο.Εγω τον επαιρνα τηλεφωνο για πληροφοριες και μετα απο ενα σημειο δεν το σηκωνε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129440 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα Εffecta complete 30kw

mikaelo έγραψε: Δεν μας ειπες ποσο πηγε το μαλλι και αν εισαι ευχαριστημενος απο τον αντιπροσωπο.Εγω τον επαιρνα τηλεφωνο για πληροφοριες και μετα απο ενα σημειο δεν το σηκωνε..


φιλε μου η τιμη είναι αυτή που εχει στην σελιδα του www.panthermicashop.gr/1BEC3AFD.el.aspx

από τον αντιπρόσωπο δεν μπορω να σου πω ακομη με σιγουριά(όταν ειδα τον χωρο και ολη την ιστορια εκει καπου κολωσα να κανω αγορα από εκει ,όταν όμως μιλησα με τον αντιπροσωπο με επεισε ότι θα εχω την υποστηριξη του σε ότι και να χρειαστω καθως και το οτι δεν πιστευω ότι αφου ατιπροσωπευει τοσο καλες εταιριες θελει να εχει δυσαρεστημένους πελατες) Τωρα από εκει και περα (γιατι δεν ηταν και λιγα αυτά που εδωσα)εχω μια φοβία κατά ποσο θα είναι σωστος στον λογο του ο ποιος ηταν ότι : το πρωτο αναμα και την ηλεκτικη συνδεση θα πρεπει να την κανει ο ιδιος. οποιοδήποτε πρόβλημα θα εχω σχετικα με την επικοινωνία μου μαζι του θα ενημερωθείτε .Προς το παρων οσες φορες τον εψαξα, τον βρηκα .ΕΙΔΩΜΕΝ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ