Pelletech 15-50 by Κώστας Β.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131067 από panagos7
Απαντήθηκε από panagos7 στο θέμα Re:Pelletech 15-50 by Κώστας Β.
Μια απο τα ιδια !Με το irelly όμως δεν μου εφραζε τους αυλούς ουτε καθάριζαν το ενδιάμεσο.Σου το λέω γιατί έχω αμανατι μια βουλγαρική μ.....α και τι καίω αναμεικτο.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132404 από Κώστας Β.
Απαντήθηκε από Κώστας Β. στο θέμα Re:Pelletech 15-50 by Κώστας Β.
Πήρα 12 σακιά irelly πολύ καλή καύση. Πολύ δυνατό. Με το schwechofer είχα αλλάξει την τροφοδοσία σε 14 1,5 αλλά με αυτό κατέβηκα πάλι στο 12 1 γιατί με 14 1,5 γινότανε χαμός από φλόγα. Για στάχτη δε μπορώ να πω ακόμη όταν το κάψω όλο θα έχω μια εικόνα. Αν και πιστεύω ότι το schwechofer είναι ο άρχοντας της καθαριότητας. Για την τιμή που θα έχει το Irelly το καλοκαίρι βάζει σοβαρή υποψηφιότητα για τον επόμενο χειμώνα. Αν καίει έτσι λίγη στάχτη παραπάνω νομίζω μπορώ να την αντέξω.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Κώστας Β..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132578 από Γρηγορακης
Απαντήθηκε από Γρηγορακης στο θέμα Re:Pelletech 15-50 by Κώστας Β.
Κωστα Β ειμαι ο Γιωργος ειμαι καινουριος στο Forum και στο pelletech 15-50 αν καταλαβα καλα εισαι καπου στη Λαρισα θα σε πειραζε αν σου ζητουσα να τα πουμε απο κοντα η τλφ γιατι διαβαζω και ξαναδιαβαζω ολα τα post και ακρη δε βγαζω. Ανεβασα ενα καινουριο post για της ρυθμισεις του καυστηρα αλλα ..τπτ.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133074 από panagos7
Απαντήθηκε από panagos7 στο θέμα Re:Pelletech 15-50 by Κώστας Β.
Κώστα,εκαψα 10 σακιά scwhei και το μονο που κατάλαβα είναι οτι ο μόνος λογος για να καψω scwhei είναι μονο το καθάρισμα.απο θερμοκρασίες μου άρεσε πιο πολύ το irelly!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133249 από Κώστας Β.
Απαντήθηκε από Κώστας Β. στο θέμα Re:Pelletech 15-50 by Κώστας Β.
Νομίζω ότι καταλήγω στο ίδιο συμπέρασμα με σένα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133250 από Κώστας Β.
Απαντήθηκε από Κώστας Β. στο θέμα Re:Pelletech 15-50 by Κώστας Β.

Γρηγορακης έγραψε: Κωστα Β ειναι ο Γιωργος ειμαι καινουριος στο Forum και στο pelletech 15-50 αν καταλαβα καλα εισαι καπου στη Λαρισα θα σε πειραζε αν σου ζητουσα να τα πουμε απο κοντα η τλφ γιατι διαβαζω και ξαναδιαβαζω ολα τα post και ακρη δε βγαζω. Ανεβασα ενα καινουριο post για της ρυθμισεις του καυστηρα αλλα ..τπτ.Ευχαριστω εκ των προτερων.

Στείλε μου mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και όπου μπορώ θα βοηθήσω. Πάντως 9 τόνοι μου ακούγονται πολύ και εμένα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ