Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75507 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN
Βρε τους Βουλγαρους,θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν πηγαινα στο Μπανσκο παλαιοτερα (αρκετες φορες)να ακουω στο ραδιο μια διαφημιση και στο τελος της ο εκφωνητης ελεγε δυνατα με χαρακτηριστικη φωνη (στυλ διαφημιση media markt ο τζαμπας)"bulgarski technologie" και σκαγαμε στα γελια με την παρεα,μπορει οι τυποι να κανουν μαιμουδες μεχρι και λεβητες (αρκετα ακριβοτερους)αλλα τουλαχιστον τους κανουν καλα,χαιρομαι Sp4wN που εισαι υπερευχαριστημενος με τον Βουλγαρο σου οπως ειμαι και'γω και καλες καυσεις φιλε!
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75524 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN

valsam έγραψε: Βρε τους Βουλγαρους,θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν πηγαινα στο Μπανσκο παλαιοτερα (αρκετες φορες)να ακουω στο ραδιο μια διαφημιση και στο τελος της ο εκφωνητης ελεγε δυνατα με χαρακτηριστικη φωνη (στυλ διαφημιση media markt ο τζαμπας)"bulgarski technologie" και σκαγαμε στα γελια με την παρεα,μπορει οι τυποι να κανουν μαιμουδες μεχρι και λεβητες (αρκετα ακριβοτερους)αλλα τουλαχιστον τους κανουν καλα,χαιρομαι Sp4wN που εισαι υπερευχαριστημενος με τον Βουλγαρο σου οπως ειμαι και'γω και καλες καυσεις φιλε!


Άστα Valsam .Μιά από τα ίδια ,μου έχει κάνει φοβερή εντύπωση το πώς τα έχουν καταφέρει τόσο καλά.Τους είχα για πολύ χαμηλότερου επιπέδου λαό τεχνολογικά και έπεσα έξω.Όχι πως το μηχάνημά μου είναι αντίστοιχο των εταιρειών που διαφημίζονται ώς οι καλύτερες προς θεού.
Αλλά για τα χρήματά του ,θεωρώ πως είναι αξιόλογο.

Καλές καύσεις και σε σένα με το Βουλγαράκι σου !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75533 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN

Sp4wN έγραψε: Όντως παίδες μήν το ματιάσω το Βουλγαράκι μου με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο μέχρι στιγμής !! Άνθρωποι με πολύ ακριβότερα μηχανήματα προβληματίζονται καθημερινά πολύ περισσότερο .Βέβαια νομίζω έχει να κάνει και η σύνδεση που φτιάξαμε εξαρχής που μας κόστισε γύρω στο χιλιάρικο με τρίοδη και ξεχωριστό εντελώς σύστημα,καθώς και οι αυτονομίες του σπιτιού που με βοηθούν στη χαμηλή κατανάλωση ,καθώς δε χρησιμοποιώ όλους τους χώρους πάντα !!Φανταστείτε μιάμιση εβδομάδα ο καυστήρας είχε δυνατή φλόγα με την παροχή το σωληνάκι του αέρα σπασμένο στο μισό !!

Οι αντιστάσεις κοστίζουν 24 ευρώ η μία.Σήμερα αγόρασα δύο για να έχω back-up να μήν τρέχω τελευταία στιγμή όταν και άν σκάσει πρόβλημα. Έλυσα και τον καυστήρα σήμερα και άλλαξα το κεραμικό που είχε σπάσει .Πανεύκολο.Παρήγγειλα και άλλο ένα να υπάρχει για να μήν το περιμένω άλλη φορά.Δεν πρόλαβα το ποστάρισμά σου βρε Φώτη να το έπαιρνα φωτογραφίες γαμώτο ... :(
Μόλις τώρα το είδα .

Όντως το σύστημα είναι ακριβής αντιγραφή.Τα έλεγα στο Χρήστο τηλεφωνικά την δεύτερη μέρα που άρχισα να τον πειράζω .Είχε τύχει να δώ 2 Blackstar σε λειτουργία από εκεί η σύγκριση !!




νικολα μπορεις να μου πεις τη τριοδι βαλβιδα εχεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75536 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN
Ωραίος ο Βούλγαρος Νικοοοο ;) . Με διπλή αντίσταση φαντάζομαι η έναυση θα είναι παιχνιδάκι :cheer:

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75537 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN
Και'γω το ιδιο επαθα με τους Βουλγαρους,δεν τους ειχα καθολου σε εκτιμηση τεχνολογικα και παραγωγικα αλλα οταν περυσι εψαχνα να αγορασω εξωτερικα κουφωματα και ολοι εδω μου ελεγαν 20 μερες για να αγορασουν το προφιλ και μετα καμια βδομαδα να τα ετοιμασουν,πηγα μεχρι τα Σοφια και ειδα αμετρητα χ.λ.μ προφιλ και 4 ρομποτικα αξιας εκατομυριων να παραγουν αβερτα,σε 2 μεςρες ηταν τα κουφωματα στο σπιτι μου και σε τιμη σχεδον στα μισα λεφτα (ιδιο προφιλ και ιδια εξαρτηματα!)!
Βεβαια υπαρχουν και απ'την αλλη και τα κακα,ψαχνοντας να βρω το εργοστασιο των κουφωματων μπηκα σε ενα συνεργειο αυτοκινητων για πληροφοριες και ειδα απο την μια να κανουν σερβις σε αυτοκινητο και στην αλλη μερια να συναρμολογουν κουφωματα και λεω εχει πλακα να ειναι αυτα τα δικα μου!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #75540 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN

hoyo έγραψε: νικολα μπορεις να μου πεις τη τριοδι βαλβιδα εχεις?

Γιώργο έβαλα την Τρίοδη της Esbe στους 55oC και είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα.Την έχω και φωτογραφία στις αρχικές σελίδες της εγκατάστασης .Καλά λόγια έχω ακούσει και για την Caleffi ως εταιρεία και την τρίοδή της.

tzistsam έγραψε: Ωραίος ο Βούλγαρος Νικοοοο. Με διπλή αντίσταση φαντάζομαι η έναυση θα είναι παιχνιδάκι :cheer:

Σ ευχαριστώ Ηλία .Όντως κανένα πρόβλημα με όλα τα πέλλετ που δοκίμασα στην έναυση και μέχρι τώρα δε μου χάλασε και καμία γιατί φαντάσου εδώ που δεν έχει πιάσει μεγάλα κρύα ο λέβητας αναγκαστικά ανάβει και σβήνει κάθε τρείς και λίγο.Μέχρι τώρα μήν το ματιάσω κανένα θέμα :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ