Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59647 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN

kosmidis80 έγραψε: Μπραβο Νικολα!!! Αρα δικαιωνεσαι με την επιλογη σου! Αυριο λογικα θα δω απο κοντα τον θερμοστατη που λεγαμε και αν ειναι τον προχωραμε! ;)


Θοδωρή σ ευχαριστώ για άλλη μια φορά φίλε ,η δικαίωση θα έρθει στο τέλος του χειμώνα,προς το παρόν είμαστε στην προσπάθεια ακόμη !! Περιμένω νέα σου για το θερμοστάτη και ξεκινάμε παραγγελία το συντομότερο . Δεν πάει άλλο μ αυτά τα λευκά χαζοκούτια που έχω :P :P

Fillmore Να είσαι καλά φίλε και σ ευχαριστώ πάρα πολύ.Τα ίδια εύχομαι και για σένα εννοείται.
Το νέο παιχνίδι είναι πολύ ενδιαφέρον και είμαι κάθε μέρα από πάνω του δοκιμάζοντας διάφορα πέλλετ για να καταλήξω σε μια οικονομική και καλή επιλογή !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59649 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN
2ο καθάρισμα του λέβητα :
Καύσιμα: 5 σακκιά Ameco και άλλα 4 Forest

Ακριβώς τα ίδια αποτελέσματα με το 1ο. Ελαφριά πούδρα στα τοιχώματα του λέβητα και τις διαδρομές του Που είναι προϊόν καύσης του forest σίγουρα ,μιάς και όσο έκαιγε το Ameco η στάχτη στο δοχείο ήταν μηδαμινή.
Επόμενη δοκιμή ένα No-name πέλλετ από ένα φίλο από αύριο το μεσημέρι και έχω και 6 σακκιά golden nuggets να περιμένουν !!

Υ.Γ. Η σκούπα τα σπάει και οι φωτογραφίες από το επόμενο καθάρισμα θα δημοσιευτούν για να έχετε μια ιδέα και σείς !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59680 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN
Σκουπιζει καθαριζει τα παντα και παντου ο Νικολακης με την σκουπιτσα.
ΑΧ τρεντυ αγόρι του λεβητοστάσιου.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59937 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN

Sp4wN έγραψε: Υ.Γ. Η σκούπα τα σπάει και οι φωτογραφίες από το επόμενο καθάρισμα θα δημοσιευτούν για να έχετε μια ιδέα και σείς !!

Πάλι καλά... Είχα αγωνία για το πώς σου έκατσε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60772 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN
Όχι είναι δυνατό και πολύ εύκολο μηχάνημα Παναγιώτη . Ούτε ίχνος σκόνης στο λεβητοστάσιο μετά από 2 καθαρίσματα.Θα προσπαθήσω όταν μπουκώσει να πλύνω και το φίλτρο μπας και καταφέρω να το κρατήσω περισσότερο καιρό !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60777 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Waterland Bioenergy S40 by Sp4wN
Καλορίζικος Νίκο. Αφού τον άναψες πριν τα Χριστούγεννα έκανες ρεκόρ εγκατάστασης. Να 'σαι καλά να τον απολαύσεις και να τον καθαρίζεις.
Άκουσα κάτι για 5.000€ τέλη καύσης τον χρόνο σε κάθε πελλετολέβητα :P ;) :) :ohmy:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ