Starfire Maxi 30

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #334 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Starfire Maxi 30 δημιουργήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Πρόχειρα αυτή τη στιγμή, από 8 Οκτωβρίου μέχρι σήμερα (43 μέρες), 1300 κιλά Alfa wood. Με περισσότερη φυσικά κατανάλωση τις 15 τελευταίες μέρες που κάνει παγωνιές! Το σπίτι είναι διόρωφη αγροικία 200 τ.μ. περίπου, εκτεθειμένη απ' όλες τις πλευρές, με κεραμοσκεπή χωρίς πλάκα, κατασκευής 1965, με συνθετικά καλά κουφώματα.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #337 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30
Στάχτη άδεισμα κάθε 5 μέρες - ξύσιμο δεν έχω καθόλου, κάθε 20 μέρες καθώς αδειάζω τη στάχτη σκουπίζω και τα τούμπος, αφου τραβήξω 3-4 φορές το μοχλό και πέσει η κάπνα κάτω στον θάλαμο, με την ηλεκτ. σκούπα - πρόβλημα ανάμματος, ή άλλο , ουδέν!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #338 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30
Οι θερμοστάτες πάντα στο 20-23 (20 τη νύχτα από τις 11 έως 7 το πρωί, μετά συνεχώς 22-23 β.) και πέρσι και φέτος. Ασφαλή συμπεράσματα μόνο στο τέλος της σεζόν (έκαιγα κάθε σεζόν 3300-3500 λ. πετρελαίου). Κατά προσέγγιση έχω τώρα οικονομία 40-45%.
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΘΕΟΔΟΣΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #339 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30
Η εγκατάσταση πρέπει να γίνεται απ' τους ίδιους για να μη "νίπτουν τας χείρας τους" μετά! Γι αυτό και ΄γω κατέληξα στην Starfire (και για πολλούς άλλους λόγους φυσικά) που κάνει και την εγκατάσταση(τους παζαρεύεις κιόλας για τιμή κομπλέ).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #362 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Starfire Maxi 30

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Η εγκατάσταση πρέπει να γίνεται απ' τους ίδιους για να μη "νίπτουν τας χείρας τους" μετά! Γι αυτό και ΄γω κατέληξα στην Starfire (και για πολλούς άλλους λόγους φυσικά) που κάνει και την εγκατάσταση(τους παζαρεύεις κιόλας για τιμή κομπλέ).

Κι εγώ το ίδιο έκανα. Η εγκατάσταση επέλεξα να γίνει από τους ίδιους κι ας έβγαινε ακριβότερη, γιατί, αν μπλεχτούν πολλές μαμές το παιδί στραβό θα βγει, και όλοι θα λένε πως φταίει ο άλλος. Το έχουμε δει όλοι αυτό το έργο νομίζω σε άλλες μας αγορές.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #404 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

KERBEROS έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Η εγκατάσταση πρέπει να γίνεται απ' τους ίδιους για να μη "νίπτουν τας χείρας τους" μετά! Γι αυτό και ΄γω κατέληξα στην Starfire (και για πολλούς άλλους λόγους φυσικά) που κάνει και την εγκατάσταση(τους παζαρεύεις κιόλας για τιμή κομπλέ).

Κι εγώ το ίδιο έκανα. Η εγκατάσταση επέλεξα να γίνει από τους ίδιους κι ας έβγαινε ακριβότερη, γιατί, αν μπλεχτούν πολλές μαμές το παιδί στραβό θα βγει, και όλοι θα λένε πως φταίει ο άλλος. Το έχουμε δει όλοι αυτό το έργο νομίζω σε άλλες μας αγορές.

Εμένα, μάλλον, μου βγήκε και πιο οικονομικά!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ