Επιλογη λεβητα

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167319 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Επιλογη λεβητα
ΦΙΛΕ ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΕ(ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ) Εχεις εκει στην Λιμνη εναν απο τους καλους μηχανολογους εγκαταστατες και γνωστες λεβητων πελλετ ξυλου πετρελαιου τον ΣΤΑΘΗ ΤΟΝ ΤΣΑΜΟΥΡΑ(etsa εδω στο φορουμ).ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΕΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.επεισης υπαρχει και αλλος φιλος που φτιαχνει πελλετ στους ΩΡΑΙΟΥΣ(ΤΟΠΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ)
Last edit: 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167323 από asterias
Απαντήθηκε από asterias στο θέμα Επιλογη λεβητα
Kosta τον εχω δει τον ετσα που δινει συμβουλες,εχω ριξει πολυ διαβασμα πριν γινω μελος,θελω να ξεκαθαρίσω λιγο εαν για 500€ τον χρονο γλιτωσω το χαμαλικι τον ξυλων με 16000 w απώλειες,δηλ ξέχωρα οτι εχω ξύλα,εαν η διαφορα ειναι 500-600€ τον χρόνο και δεν ςχω κουβαλημα με 1000€ καυστηρα πετρελαιου ξεμπερδεψα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167333 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Επιλογη λεβητα
ΔΕΣ μήπως σε συμφέρει πετρελαίου συμπικνωσης σατουρν κιτουραμι .έχουν μεγάλο βαθμό απόδοσης μιας και δεν έχεις και πολλές απώλειες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167334 από asterias
Απαντήθηκε από asterias στο θέμα Επιλογη λεβητα
Θελει ψαξιμο,ακομα δεν εχω καταληξη καπου,σιγα σιγα θα βγει μια ακρη,ιδανικά θα ξταν ο μικτος κιτουραμι πετρελαιο ξυλο,αλλα στο ξυλο εχει τις διπλασιες θερμίδες που χρειάζομαι και απο την τομη του δεν βλεπω διαφραγματα και τουμπα,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168803 από asterias
Απαντήθηκε από asterias στο θέμα Επιλογη λεβητα
Καλησπερα παιδες το μπατζετ ανεβηκε λιγο πηγε στα 2500 με καμιναδες κτλ ετοιμο για τοποθετηση,κοιταω για λεβητα πελλετ,μεχρι τωρα μονο η mytherm thalia βλεπω να μου κανει για την οποια εχω διαβασει ολα τα νηματα στο φορουμ
,εχει καποιος κατι καλητερο να μου προτείνει γιατι βλεπω πως και η θαλια κουσουρια εχει....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168823 από asterias
Απαντήθηκε από asterias στο θέμα Επιλογη λεβητα
απελπισια παιδια
οι λεβητες mytherm κατα πασα πιθανοτητα ειναι βουλγαρικης κατασκευης και μας δουλευουν κανονικα
αναφερομαι στον thalia και στο thc ατομικες μοναδες
οι λεβητες ειναι ιδιοι με τους euroenergy
συγκεκριμενα ο thalia με τον euroenergy cesar
και ο thc με τον euroenergy bruno
to το εργοστασιο βρισκεται στην βουλγαρια και επισης βγαζει ιδιες σομπες υδραυλικεσ ονοματι κενζο ιδιες με αυτεσ τις mytherm,υδραυλικος που συνεργαζετε με εισαγωγεα εχει παει στο εργοστασιο και εχει δει τισ μοναδες,μαλιστα σε φυλλαδιο αναφερουν σαν ατου τον λεβητων το airflow κατι που εχει δηλ και η mytherm
μακαρι να βγω λαθος.οτι δηλ ειναι ελληνικη εξαγωγη αλλα δυσκολο το κοβω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ