Piazzetta P964

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166264 από Thanragouss
Απαντήθηκε από Thanragouss στο θέμα Piazzetta P964
Με τη σομπα θελω να καλυψω ενιαιο χωρο 62τμ και με το καναλι δωματιο περιπου 30τμ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166267 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Piazzetta P964
Φίλε πιστεύω ότι θα κάνεις δουλειά αρκεί μετά την αγορά και τα ΔΎΣΚΟΛΑ ΕΥΡΩ που θα δώσεις ποιος θα είναι από ΠΙΣΩ με την καταληλη τεχνογνωσία να σε βοηθήσει σε κάποιο θέμα.να ξέρεις ότι κανένα μηχάνημα που δουλεύουν μοτέρ κοχλία μοτέρ καυσαερίων μοτέρ καναλιών τυχόν μοτέρ καύσης ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΌΡΥΒΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ.απο τις πολύ καλές εταιρίες που θα ζήλευε ο καθένας μιας και ακριβή!!!!ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΚΡΥΦΟ ΜΕΝΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΗΡΕΆΖΕΙ ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166271 από Thanragouss
Απαντήθηκε από Thanragouss στο θέμα Piazzetta P964
Καλημερα. Ευτυχως ειχαμε ηδη αεροθερμο τζακι και εκανε αρκετο θορυβο οποτε ειμαστε συνηθισμενοι. Απο οτι μου ειπε ο εισαγωγεας οι σομπες του πελλετ ρυθμιζονται στην Κυπρο γιατι ειναι αρκετα διαφορετικες οι συνθηκες λογω υγρασιας. Μετα τις γιορτες θα κανω εγκατασταση. Παντως μου εκανε εντυπωση η μεγαλη γκαμα τιμων που πηρα. Μου προτειναν μια αεροθερμη 11kw Thermorrossi 5500€!!!!!! Ξαναλεω αεροθερμη!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166272 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Piazzetta P964
Καλημέρα,από τιμές πέλλετ πως πάτε στην Κύπρο??
Υπάρχουν Praktiker & Leroy Merlyn γιά εφοδιασμό ή ακόμα και χονδρέμποροι που προμηθεύουν??
Η δικιά σου νομίζω ότι απαιτεί γενικό καθαρισμό μόνο τέλος σεζόν.
Εσύ θα την καθαρίζεις εσωτερικά καθε 1-2 ημέρες με σκούπα στάχτης.
Να αποφύγεις τα πολλή μακριά ( > 4cm ) σε μήκος πέλλετ γιατί θα σου κολλάει μία στο τόσο το πέλλετ πριν το κοχλία και δεν θα κατεβαίνει.
Προσωπική εμπειρία από πανάκριβη Ιταλική πέλλετ-νερού (IDRO) στο σπίτι του κουμπάρου μου.
Καλόκαυστη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166273 από Thanragouss
Απαντήθηκε από Thanragouss στο θέμα Piazzetta P964
Απο πελλετ εχει αρκετη ποικιλια. Εχουμε leroy merlin αλλα και καποιους αλλους εισαγωγεις. Οι τιμες παιζουν απο 4€-5,50€ τα 15κιλα. Ποιοτητες ακομα δεν το εχω ψαξει αλλα να ειναι καλα το φορουμ εδω μου ανοιξε τα ματια B)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166598 από Thanragouss
Απαντήθηκε από Thanragouss στο θέμα Piazzetta P964
Καλησπερα και καλη χρονια. Σημερα εγινε η τοποθετηση της σομπας. Καμια σχεση με αυτο που περιμενα. Μακαρι να ειχα βαλει σομπα πελλετ πριν απο 8 χρονια αντι για το τζακι!!!! Κραταει 22 βαθμους ευκολα πανω κατω με το καναλι!!!! Σας στελνω και μια φωτογραφια απο το αναμμα.




Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ