Λεφτα θα δωσουμε, δουλεια σωστη θα κανουμε;

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132968 από SakiSystem
Έτσι είναι αγαπητέ μου, ο καθένας όπως το δει το θέμα, όσο παρεκλείνεις από μία σωστή εγκατάσταση κάνεις και τους συμβιβασμούς, αρκεί να ξέρεις τι σε περιμένει.

Γηράσκω δ' αεί πολλά διδασκόμενος.
Σόλων ο Αθηναίος

www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=40367&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132970 από mastoras

nikos40 έγραψε: Επισης αυτο που με ανησυχει ειναι οτι αρκετοι στην περιοχη μου που εβαλαν πελλετ φετος το γυρισαν σε ξυλο γιατι δεν ειχαν αποδοση και πληρωναν και πολλα.


Αυτό πρώτη φορά το έχουμε ακούσει εδω sto energ.gr. :)

"nikos40"
Η <<μοδα>> παντως στην περιοχη μου ειναι ξυλολεβητες 40000-50000kcal σε μονοκατοικιες , και 50000-70000 σε διπλοκατοικιες


Και παρακάτω nikos40 έδωσες μόνος σου την απαντήση στις επιφυλάξεις που έχεις για το πέλλετ. ;)

Οι συντοποίτες σου έκανα "μόδα" την θέρμανση ξοδεύοντας ένα σωρό λεφτά [που προφανώς τα έχουν] χωρίς να χρειαστεί να κάνουν καμία έρευνα περί αλλαγής θέρμανσης.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132972 από nikos40
Αλλαζουν αυτοι που αγορασαν πολυ φθηνα μηχανηματα και πελλετ οταν χρειαζοντουσαν, και εβαλαν φθηνους ξυλου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132974 από mastoras

nikos40 έγραψε: Αλλαζουν αυτοι που αγορασαν πολυ φθηνα μηχανηματα και πελλετ οταν χρειαζοντουσαν, και εβαλαν φθηνους ξυλου.


Νίκο και τα φθηνά μηχανήματα μπορούν να κάνουν πολύ καλά την δουλειά τους, όπως και τα φθηνά πέλλετ. Φτάνει ο κάτοχος τους που είναι και χρήστης να έχει τα μυαλά στο κεφάλι του, και όχι να κάνει τρέλες, να βγάζει λάθος συμπεράσματα, να νομίζει ότι γνωρίζει τα πάντα, και στο τέλος να βρίσκει την λυση. ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΠΕΛΛΕΤ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙ ΞΎΛΟ :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132977 από nikos40
Δεν ξερω παντως λενε οτι σωθηκανε...
Εγω να δω τι θα κανω...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132982 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Μονώσεις, μονώσεις, μονώσεις.

Εξωτερική μόνωση, κουφώματα, τζάμια, ταράτσα, και μετά ίσως φτάνει και μια σομπούλα. Και θα είσαι "κούκλος" και το καλοκαίρι. "Όλα τα άλλα, είναι τούφες" ......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ