Βοήθεια για Kostrzewa Fuzzy Logic

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108754 από avato-pantou
Απαντήθηκε από avato-pantou στο θέμα Βοήθεια για Kostrzewa Fuzzy Logic
Επειδη εχω καταληξη στον συγκεκριμενο λεβητα Fuzzy Logic 25kw κατα 99% μετα απο πολυ μελετη εδω μεσα και πρωτα ο Θεος η τοποθετηση θα γινει κατα τον Νοεμβριο οταν πεσει και το μαρουλι απο το προγραμμα οποτε εχουμε χρονο μεχρι τοτε.Θελω να κανω μια ερωτηση σε αυτους που εχουν το μηχανημα. ;)
Υπαρχει καποιος που αν αγοραζε τωρα θα επερνε αλλο μηχανημα;παντα στα ιδια λεφτα μιλαμε ετσι.
ΥΓ. Ακομη και αυριο να εχω τα λεφτα παλι τοτε θα γινει η τοποθετηση για πολλους λογους δεν αλλαζει αυτο. :(
Ευχαριστω

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109765 από avato-pantou
Απαντήθηκε από avato-pantou στο θέμα Βοήθεια για Kostrzewa Fuzzy Logic
Τελικα με αυτον τον λεβητα δεν ασχολείται κανεις να μας πει αν αξιζει τον κοπο να τον αγορασω;Αν εχει καλη σχεση τιμης αποδοσης καποιος που τον εχει δουλεψει; Αν εχει καποιος κατι καλυτερο να προτεινει εδω ειμαστε για λιγο ακομη :(

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109820 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Βοήθεια για Kostrzewa Fuzzy Logic
Έχουμε γράψει δεκάδες άρθρα για τον συγκεκριμένο λέβητα, αν τα διαβάσεις όλα θα διαμορφώσεις άποψη. Η ερώτησή σου δεν μπορεί να απαντηθεί διότι συνήθως όταν αγοράζεις κάτι (αφού βέβαια κάνεις την έρευνά σου και μετά) σταματάς να ασχολείσαι και να την ψάχνεις γενικώς για άλλα μοντέλα στην αγορά, Αρα απάντηση δεν θα πάρεις για αυτό που ζητάς. Γνώμη μου πρίν τον αγοράσεις να πείς να σου κάνουν τις τρύπες για την μή δημιουργία καρβουνιάς στον σωλήνα τροφοδοσίας του καυσίμου.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109865 από avato-pantou
Απαντήθηκε από avato-pantou στο θέμα Βοήθεια για Kostrzewa Fuzzy Logic
Σε ευχαριστω για την απαντηση.Τα εχω διαβασει ολα και εχω καταληξη σχεδον απλα εσυ εισαι πιο εμπειρος γιατι εχεις δει και πως δουλευει πρακτικα και οχι μονο στην θεωρεια.Και αν δεν σε κανει την δουλεια δεν πιστευω να τον ξαναδιαλεγες.Eυχαριστω παντως
ΥΓ. Οταν με το καλο ανεβω Καβαλα να περασω για ενα σεμιναριο; :)

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109916 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Βοήθεια για Kostrzewa Fuzzy Logic

avato-pantou έγραψε: Σε ευχαριστω για την απαντηση.Τα εχω διαβασει ολα και εχω καταληξη σχεδον απλα εσυ εισαι πιο εμπειρος γιατι εχεις δει και πως δουλευει πρακτικα και οχι μονο στην θεωρεια.Και αν δεν σε κανει την δουλεια δεν πιστευω να τον ξαναδιαλεγες.Eυχαριστω παντως
ΥΓ. Οταν με το καλο ανεβω Καβαλα να περασω για ενα σεμιναριο; :)

ok :)

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116111 από avato-pantou
Απαντήθηκε από avato-pantou στο θέμα Βοήθεια για Kostrzewa Fuzzy Logic
Τα λεφτα απο το προγραμμα επεσαν οποτε πρεπει να περασουμε στην πραξη.Στον FL να βαλω τριοδη και δοχειο αδρανειας;Εχω σκοπο να το συνδεσω παραληλα με τον υπαρχων και σκεφτομαι να τα στειλω τα νερα και απο τους δυο στο δοχειο και απο εκει στα σπιτια με ξεχωριστους κυκλοφορητες ειναι λαθος;Μηπως να το συνδεσω τον FL κατευθειαν στο κυκλωμα το παλιο με ξεχωριστους κυκλοφορητες και θερμοστατες; :huh:
ΥΓ Πριν παρω τον λεβητα εχω αγοραση πελλετ,μπορει να ειμαι και ο μοναδικος :P

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ