Το επόμενο βήμα για τα μέλη του energ.gr

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106152 από KERBEROS
Θα πρέπει να αρχίσουμε να συζητάμε για το ποιο πρέπει να είναι το επόμενο βήμα των μελών του φόρουμ.
Η περαιτέρω οργάνωση θα μας θωρακίσει κι από κάθε λογής απειλές και εκβιασμούς, ενώ πιθανότατα θα διευκολύνει και το θέμα των παραγγελιών.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα, DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106153 από kosmidis80
Τι θελει να πει ο ποιητης?

Δωσε καποια στοιχεια που σε προβληματιζουν Πετρο, καθως και καποιες ιδεες-προτασεις!

Γνωμη μου ειναι οτι το φορουμ παει μια χαρα και δεν χρειαζεται καμια αλλη ενεργεια (τωρα θα ειμαι εγω αντιθετος στο οτι υπαρχει προβλημα! :lol: ). Οποτε ολα καλα!
:lol: :lol: :lol:

Υγ. Θα αφησω να αναπτυγχθει διαλογος και θα επεμβω με σοβαρη τοποθετηση αργοτερα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106155 από DOOM_NX
Ε, ναι... Υπήρχε περίπτωση να μη χαίρεσαι εσύ kosmidi?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106156 από kosmidis80
Ναι βεβαιως, χαιρομαι που εσυ και αλλοι δυο τρεις κανατε τοσο κοσμο να φυγει απο το energ!

Να βαλω δυο λοιπον απο τα κατορθωματα σου : Μοσχαλης, Νασικας!

ανθρωποι που εδωσαν και θα εδιναν πολυ περισσοτερα απο τις γνωσεις τους google και τα πεισματα σου!

Καλο μεσημερι
Last edit: 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: υβριστικο μηνυμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106159 από Stavrax
Σου θυμίζει κάτι?

- Απο εδω και στο εξης τα επιθετικα ποστς χωρις νοημα και βαση ΟΧΙ να μεταφερονται στο οφ τοπικ, αλλα ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΝΤΕΛΛΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΜΕΛΟΣ, σε δευτερο αντιστοιχο ποστ του ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ BANAΡΕΤΑΙ για ενα μικρο σχετικα διαστημα (πχ 3-4 μερες)!



Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #106161 από kosmidis80
Φυσικα και μου θυμιζει και το στηριζω 100%!

Αντε λοιπον μπαναρετε και τους δυο, μπας και ηρεμισουμε!

Σταυρο, ειρωνεια και υπονοουμενα απο το παιδακι δεν δεχομαι! Η παιδικη χαρα ειναι εκτος πληκτρολογιου, ας την βρει και ας παει να παιξει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ