Επίδειξη 28 Οκτωβρίου 2012 F-16 Demo στην παραλία

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34798 από KERBEROS
Και μια επισήμανση: κανένας σοβαρός στρατός παγκοσμίως δεν επιδεικνύει την ισχύ του σε παρελάσεις. Τριτοκοσμικοί στρατοί ίσως...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34800 από stergiosbik

Τάκης έγραψε: Προφανώς το τσίρκο διαχρονικά ικανοποιεί κάποιες ανάγκες. Στην προκειμένη περίπτωση είναι κάτι παραπάνω και απευθύνεται αφενός στην εμψύχωση κάποιων βαρεμένων στρατόκαυλων, που βλέπουν πουλάκια (αετούς εν προκειμένω) και αφετέρου στον εντυπωσιασμό κάποιων άλλων, γενικά σε ανθρώπους χαμηλού πνευματικού επιπέδου. Που θεωρούν ότι με κάποια σύγχρονα πανάκριβα όπλα, που όμως διαθέτουν και οι απέναντι, αποκτούμε ισχύ και γινόμαστε κάτι. Αγνοούν βέβαια ότι οι λαοί και μόνο αυτοί γράφουν ιστορία και όχι τα όπλα. Ήταν μάλλον πιτσιρίκια όταν η υπερδύναμη με τα υπερσύγχρονα όπλα έφευγε ηττημένη από τους ξυπόλητους του Βιετνάμ.


Γεια σου Τακη με το υψηλο πνευματικο επιπεδο!
Συμφωνω μεχρι κεραιας σε οσα λες κ μαλιστα προτεινω στο φορουμ να τιμηθεις (κατι σαν προεδρος) ως ο ανθρωπος με την πιο υψηλη διανοηση μεταξυ των μελων!
Εγω απο εδω κ στο εξης θα σε αποκαλω Δοκτωρ!!!
Τα γραφομενα μου δεν εχουν ιχνος ειρωνιας παρα μονο θαυμασμο που εχουμε εναν ανθρωπο σαν εσενα αναμεσα μας!!!
Respect.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": leon1566

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34803 από Τάκης

mastoras έγραψε: ... ούτε έχω ακροδεξιές ιδέες, ούτε καν ενδιαφέρομαι για τα πολιτικά, κομματικά και άλλες αηδίες που τροφοδοτούν μίση και διχάζουν ανθρώπους.



Αυτές οι απόψεις είναι απόψεις ακροδεξιών. Δήθεν απολίτικες αλλά και αυτό το απολίτικο πολιτικό είναι και βολεύει μια χαρά την άρχουσα τάξη.

....
[/quote] ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ

.[/quote]

Ενώ εμείς είμαστε από αλλού και ξεχασιάρηδες, υποθέτεις...

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34806 από Τάκης

stergiosbik έγραψε:
Γεια σου Τακη με το υψηλο πνευματικο επιπεδο!
....
Respect.


Πως κατάλαβες ότι σε κατέταξα στο χαμηλό πνευματικό επίπεδο και όχι στους στρατόκαυλους; Αν κατάλαβες ότι βρίσκεσαι και στα δυο με εκπλήσεις. Εν πάση περιπτώσει, παίξε με τα πουλάκια σου και άσε μας ήσυχους.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34812 από stergiosbik

KERBEROS έγραψε: Και μια επισήμανση: κανένας σοβαρός στρατός παγκοσμίως δεν επιδεικνύει την ισχύ του σε παρελάσεις. Τριτοκοσμικοί στρατοί ίσως...


A μπα καθολου.
Αυτοι ως γνωστον ειναι τριτοκοσμικοι στρατοι!










Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34814 από stergiosbik

Τάκης έγραψε:

stergiosbik έγραψε:
Γεια σου Τακη με το υψηλο πνευματικο επιπεδο!
....
Respect.


Πως κατάλαβες ότι σε κατέταξα στο χαμηλό πνευματικό επίπεδο και όχι στους στρατόκαυλους; Αν κατάλαβες ότι βρίσκεσαι και στα δυο με εκπλήσεις. Εν πάση περιπτώσει, παίξε με τα πουλάκια σου και άσε μας ήσυχους.


Γιατι εξαπτεσαι φιλε μου?
Που ενας χαμηλου πνευματικου επιπεδου στρατοκαυλος εξεφρασε τον θαυμασμο του για σενα?
Δεν σε ειχα για αχαριστο!!! :angry: :angry: :angry:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ