Επίδειξη 28 Οκτωβρίου 2012 F-16 Demo στην παραλία

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34414 από mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34738 από mastoras
Τραντάχτηκε η πόλη της Θεσσαλονίκης σήμερα από τις δοκιμαστικές πτήσεις των F-16

Πιλοτάρες οι φύλακες του Αιγαίου μας !!!! :woohoo:

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34756 από stergiosbik
Α Ε Τ Ο Ι !!!

Υ.Γ.
Σε καποιους ομως(για εντος συνορων μιλαω) καθονται στο λαιμο!!!


Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": papg

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34760 από mastoras
Ελπίζω τα περυσινά χάλια μας, να μην επαναληφθούν


Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34764 από jnet
Το θέμα είναι ότι ο άρτος και θεάματα δεν συνάδει με την κατάσταση της χώρας.

Τα καύσιμα που καταναλώθηκαν σήμερα στις δοκιμές καθώς και αυτά της 28ης είναι αρκετά ευρώ και θα μπορούσαν να πάνε κάπου αλλού. Αλλά είπαμε που βρισκόμαστε ... ίσως τα έξυπνα μυαλά να σκέφτηκαν ότι με τον θόρυβο από τα F16, η κάθε φωνή διαμαρτυρίας στην παρέλαση δεν θα μπορέσει να τον υπερβεί και να ακουστεί.



Τουλάχιστον εμένα αυτές οι σκέψεις περνούσαν από το μυαλό μου όταν τα έβλεπα να περνούν από επάνω μου, αν και το συγκεκριμένο θέαμα όταν επιχειρούν μου αρέσει τόσο πολύ που θα μπορούσα να τα χαζεύω ώρες. Στην συγκεκριμένη όμως περίπτωση το βρήκα προκλητικό προς αυτούς που πεινούν και μαστίζονται από την κατάντια της χώρας.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34772 από KERBEROS

jnet έγραψε: Το θέμα είναι ότι ο άρτος και θεάματα δεν συνάδει με την κατάσταση της χώρας.

Τα καύσιμα που καταναλώθηκαν σήμερα στις δοκιμές καθώς και αυτά της 28ης είναι αρκετά ευρώ και θα μπορούσαν να πάνε κάπου αλλού. Αλλά είπαμε που βρισκόμαστε ... ίσως τα έξυπνα μυαλά να σκέφτηκαν ότι με τον θόρυβο από τα F16, η κάθε φωνή διαμαρτυρίας στην παρέλαση δεν θα μπορέσει να τον υπερβεί και να ακουστεί.



Τουλάχιστον εμένα αυτές οι σκέψεις περνούσαν από το μυαλό μου όταν τα έβλεπα να περνούν από επάνω μου, αν και το συγκεκριμένο θέαμα όταν επιχειρούν μου αρέσει τόσο πολύ που θα μπορούσα να τα χαζεύω ώρες. Στην συγκεκριμένη όμως περίπτωση το βρήκα προκλητικό προς αυτούς που πεινούν και μαστίζονται από την κατάντια της χώρας.


Συμφωνώ μέχρι κεραίας...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ