Off Topic

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3265 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Off Topic
Πλάκα κάνεις :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3266 από alxakc
Απαντήθηκε από alxakc στο θέμα Off Topic
Τέλειο!!! :lol: :lol: :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10502 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Off Topic
ouzounidis μια και είναι το πρώτο σου μήνυμα με το οποίο στρέφεσαι προς ένα μέλος του forum μπορείς να μας πεις τι είναι αυτό που σε εξόργισε τόσο πολύ και σε έβαλε στον κόπο να γράψεις?

Το οτι νοικιάζω ενα ακίνητο οσα χρήματα θέλω η πουλάω το αυτοκίνητό μου οσα χρήματα μου λείπουν δεν είναι αισχροκέρδια. Εχει μπερδέψει κάπου τα πράγματα :silly:

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10505 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Off Topic
Τελικά, είπα ψέματα ότι δεν φοβάμαι.

Κι επειδή άρχισαν και τα ανώνυμα τηλεφωνήματα σε συγγενικά και φιλικά πρόσωπα, αφού έκανα το λάθος να βάλω το e-mail μου σε αγγελίες άλλων, από εδώ και πέρα θα προσέχω τι λέω...

Έμπλεξα κι ούτε που το κατάλαβα. Έχω τρία παιδιά κι έχω και προβλήματα υγείας. Το πήρα το μήνυμα.

Προσοχή: δεν λέω ότι κάποιος συγκεκριμένα ευθύνεται. Προφανώς πολλοί ενοχλήθηκαν με όσα λέω.

Όμορφη χώρα, αγγελικά πλασμένη.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10507 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Off Topic

KERBEROS έγραψε: Τελικά, είπα ψέματα ότι δεν φοβάμαι.

Κι επειδή άρχισαν και τα ανώνυμα τηλεφωνήματα σε συγγενικά και φιλικά πρόσωπα, αφού έκανα το λάθος να βάλω το e-mail μου σε αγγελίες άλλων, από εδώ και πέρα θα προσέχω τι λέω...

Έμπλεξα κι ούτε που το κατάλαβα. Έχω τρία παιδιά κι έχω και προβλήματα υγείας. Το πήρα το μήνυμα.

Προσοχή: δεν λέω ότι κάποιος συγκεκριμένα ευθύνεται. Προφανώς πολλοί ενοχλήθηκαν με όσα λέω.

Όμορφη χώρα, αγγελικά πλασμένη.


Ξεκολλα!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10509 από kinezos
Απαντήθηκε από kinezos στο θέμα Off Topic
ένα από τα κακά του internet είναι ότι πολλές φορες είμαστε όλη μας πιο επικριτική από ότι και η ήδη θα θέλαμε .προτείνω γραπτή συγγνώμη και από τους δυο αλλιώς διαγραφή,όσο για τον περαστικό μόνιμο μπάνιο ban!
σε διαφορετική περίπτωση θα αποχωρήσω από την παρέα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.112 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ