Ας οργανωθούμε ανά περιοχή για συναντήσεις & ομαδικές αγορές!!!

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #559 από michalisgr
Γεια χαρα σε ολους τους πελεταδες...
Καθησα και σκεφτηκα σημερα κατι.. τωρα ειτε ειναι σωστο ειτε οχι θα το κρινετε εσεις..

Λοιπον καταρχας σκεφτηκα να βρεθουμε ολοι οσοι θελουμε απο αυτο το φορουμ.. Καπου ρε παιδι μου..Να συζητησουμε και να δουμε απο κοντα σομπες και πελλετ.
Η αλλη μου ιδεα ειναι να ανοιξουμε ολοι μαζι ενα κλαπ πελλαταδων.. Ενα κλαπ μη κερδοσκοπηκο που θα δινει πληροφοριες σχετικα με πελλετ, σομπες κλπ... επισης να ειμαστε ολοι ανοιχτοι σε ατομα που θελουν να δουν απο κοντα τις σομπες - λεβητες μας απο κοντα.. ;;;

Λεω βλακειες;;
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #562 από BLACKBIRT
συμφωνω , νομίζω θα ήταν καλό για όλους να ανταλλάξουν απόψεις και ιδέες για τα πελλετ !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #566 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #577 από jnet

michalisgr έγραψε: Γεια χαρα σε ολους τους πελεταδες...
Καθησα και σκεφτηκα σημερα κατι.. τωρα ειτε ειναι σωστο ειτε οχι θα το κρινετε εσεις..

Λοιπον καταρχας σκεφτηκα να βρεθουμε ολοι οσοι θελουμε απο αυτο το φορουμ.. Καπου ρε παιδι μου..Να συζητησουμε και να δουμε απο κοντα σομπες και πελλετ.
Η αλλη μου ιδεα ειναι να ανοιξουμε ολοι μαζι ενα κλαπ πελλαταδων.. Ενα κλαπ μη κερδοσκοπηκο που θα δινει πληροφοριες σχετικα με πελλετ, σομπες κλπ... επισης να ειμαστε ολοι ανοιχτοι σε ατομα που θελουν να δουν απο κοντα τις σομπες - λεβητες μας απο κοντα.. ;;;

Λεω βλακειες;;


Προτείνω να διοργανώσουμε συνάντηση μέσα στον Δεκέμβριο μια και τα πράγματα τρέχουν και τα κρύα έρχονται. Το θέμα είναι το πού για να βολέυει ολους μια και το foroum εχει πανελλήνια εμβέλια. Βεβαια επειδη το κρύο είναι πιο πολύ στα βόρεια μας βλέπω κάπου πρός Λεπτοκαρυά μεριά. Μιχάλη δεν ειναι πλάκα αυτό. Αλλά αντε να πάμε μεχρι Λαρισσα λόγω κρύου. Αν το φορουμ δεν ήταν σχετικο με το κρύο τα προτεινόμενα μέρη θα ήταν ο Βόλος, η Λαμία ή τα Τρίκαλα που είναι το κέντρο περίπου στην Ηπειρωτική Ελλάδα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #580 από KERBEROS
Η γνώμη μου είναι πρώτα να κάνουμε το πιο εύκολο. Να γίνουν συναντήσεις πρώτα κατά πόλεις - νομούς, έπειτα κατά περιφέρειες και στο τέλος πανελλήνια συνάντηση.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #581 από Τάκης
Αν πρόκειται να γίνει συνάντηση πρέπει να αποτελέσει και μια καλή εκδρομή για αυτούς που θάρθουν από μακριά. Στη κεντρική Ελλάδα τέτοια μέρη είναι το Περτούλι στο ν Τρικάλων, το Πήλιο και η λίμνη Πλαστήρα στη Καρδίτσα. Και στα 3 μέρη συνάντησα ξενοδοχεία ή πανσιόν να θερμαίνονται με αυτοσχέδιους λέβητες βιομάζας (πιεστικά δοχεία με κυκλοφορητή και θερμαντικά σώματα) από τις αρχές της 10ετίας του '80.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ