Αποχωρήσεις από τη Συντονιστική Ομάδα

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87939 από kosmidis80
Γιαννη ομολογω οτι για τον Νικολα το περιμενα, για σενα μου κατσε εκπληξη!

Καλη συνεχεια και σε σενα ως απλο μελος και σ ευχαριστουμε για την βοηθεια και τον συντονισμο!

Το εχω πει κι αλλες φορες, αλλα θα το πω και εδω :

Η ομαδα κανατε πολυ καλη δουλεια και ζυγισατε καλα εδω και καιρο τα επιτρεπτα και μη στο φορουμ!

Μπραβο παιδια και παλι!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88361 από erimitis
Γιαννη και Νικο κριμα που αφηνετε τα ηνια του ηματος καθως εισασταν και οι δυο εξαιρετικοι.
Ελπιζω καποια στιγμη να καταφερουμε να τα πουμε και απο κοντα.
Να ειστε καλα παιδες
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88373 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Αν και λυπάμαι... αν και νοιώθω πως στη πολύ δυνατή και κουραστική δουλειά σας, νοιώσατε και πίκρα και επιθέσεις δεχθήκατε... ενα ευχαριστώ κι από μένα..
Η θέση του συντονιστή είναι και δύσκολη και πολύ ευαίσθητη. Η προσωπική μου αποψη είναι πως είσασταν άψογοι. Όταν κάποιος καλείται να πάρει αποφάσεις (αφορά όλους μας) είναι πολύ δύσκολο να βρίσκει πάντα την απόλυτα καλύτερη θέση. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ποτέ να κατηγορείται γι αυτό που επιλέγει να κάνει, εκτός κι αν είναι κατάφορα άδικο και υποκρύπτει οτιδήποτε.
Όταν από όλους (και μένα βέβαια) εκφράζεται η άποψη πως τα καταφέρατε με το καλύτερο τρόπο...
απλά ευχαριστούμε γι αυτό.. :cheer:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88466 από sta1
Λόγω της αποχής μου και τις ελάχιστες πλέον επισκέψεις στο φόρουμ , έχασα επεισόδια .....
Έχω την υποχρέωση να πω πως ο Πέτρος (kerveros) είναι από τους καλύτερους συντονιστές που έχω γνωρίσει (διαδικτυακά).
Εύστοχος , σοβαρός και με ήθος.
Λειπαμαι πολύ που φεύγει από τη συντονιστική ομάδα και ας μην συμμετέχω ενεργά........

Στάλθηκε από το LG-P880 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123297 από jnet
Μετα απο αρκετό καιρό εχουμε μια αποχωρηση απο την συντονιστική ομάδα.

Ο Δημήτρης Dimlyk που είναι και ο ανθρωπος που εχει τον μεγαλύτερο αριθμό μυνημάτων μεσα στο energ.gr αποχωρεί απο την συντονιστική ομάδα. Δημήτρη ευχαριστούμε για την βοηθεια σου στο συντονισμό.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ