Χαιρετισμοί από την Συντονιστική Ομάδα

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37 από Menos
Πλέον το Φόρουμ της ιστοσελίδας απέκτησε και Συντονιστή στις συζητήσεις.
Ονομάζομαι Μενέλαος και βρίσκομαι εδώ να βοηθήσω όσα μέλη το χρειαστούν.

Αυτή είναι η κυρίως θέση μου εδώ.
Επίσης θα βοηθάω σε ορθογραφικά λάθη, μεταφορές θεμάτων (αν έχουν μπεί σε λάθος ενότητα), συγχώνευση θεμάτων (όπου και αν χρειαστεί) και φυσικά... να ηρεμώ τα πνεύματα σε περιπτώσεις αντιπαραθέσεων που προσβάλουν τα μέλη!

Η δουλειά που έχει γίνει (και γίνεται) απο τον Διαχειριστή που μας παρέθεσε αυτή τη σελίδα για τις συζητήσεις μας, είναι αρκετά δύσκολη, χρονοβόρα και αξίζει τον σεβασμό μας!
Στο χέρι μας είναι να βοηθήσουμε το Φόρουμ να κρατήσει εναν ευδιάθετο χαρακτήρα με πολλή πληροφόρηση και ανταλλαγές απόψεων.

Εύχομαι σε όλους μια καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα.

Συντονιστική ομάδα
Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #58 από GEORGE M.
Απαντήθηκε από GEORGE M. στο θέμα Re: Χαιρετισμός από νέα μέλη
Καλημερίζω τη διαχειριστική ομάδα και τα μέλη του νεοσύστατου forum. Ο τομέας που βλέπω ότι θα κινηθεί η θεματολογία είναι άκρως ενδιαφέρον και σίγουρα πολλοί νυν και μελλοντικοί χρήστες θα βοηθηθούν πολύ στις αναζητήσεις και επιλογές τους. Εύχομαι καλή επιτυχία σε αυτήν την προσπάθεια :)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #100 από Agis-Pro
Απαντήθηκε από Agis-Pro στο θέμα Re: Χαιρετισμός από νέα μέλη
Γεια σας και απο εμένα.
Με τα pellets είχα ασχοληθεί παλαιότερα. Θα σας ανεβάσω και την πτυχιακή μου ώστε να πάρετε μια βασική ιδέα για αυτό το διαφορετικό καύσιμο.

Χαιρετώ την προσπάθεια πιστεύω θα αναδείξει πολύ ωραία θέματα και ανταλλαγή απόψεων.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #623 από jnet
Γεια σας και από εμένα και ας άργησα λιγάκι.

Είμαι ο Γιώργος. Είμαι ιδιωτικός υπάλληλος σε μια εταιρεία πληροφορικής. Μαθηματικός στο γνωστικό αντικείμενο αλλά στον χώρο του Software Development από το 1986.

Από τις αρχές Σεπτεμβρίου άρχισα την αναζήτηση για προσθήκη ενός λέβητα βιομάζας. Είδα ότι υπάρχει τρομερή έξαρση στο ενδιαφέρον του κόσμου αλλά και στην ενασχόληση αρκετών με το αντικείμενο επαγγελματικά.

Βασιζόμενος στο έλλειμμα ενός τέτοιου φόρουμ ξεκινήσαμε το energ.gr

Ελπίζω μέσα σε αυτές τις σελίδες του φόρουμ να αναπτύξουμε μια τέτοια σχέση που θα βοηθήσει όλους μας στην επιλογή της καλύτερης λύσης για τον καθένα μας, στην αλληλοβοήθεια σε τυχόν προβλήματα που θα έχει ο καθένας μας και στην αξιοποίηση της μεγάλης ομάδας των μελών μας με αποτέλεσμα τις καλές προσφορές σε όλους μας.

Σίγουρα κανένας δεν είναι αλάθητος οπότε θα ζητήσω προκαταβολικά να μας συγχωρήστε για τυχόν λάθη και παραλείψεις.

Θα προσπαθήσουμε να ανταποκριθούμε όσο γίνεται καλύτερα στις απαιτήσεις σας.

Με εκτίμηση προς κάθε μέλος.


ΥΓ. Θα ήθελα να ευχαριστήσω δυο ανθρώπους του χώρου της Βιομάζας, τους Νίκο Σαμαρά και Κώστα Νασίκα οι οποίοι ακούγοντας την ιδέα μας για την προσπάθεια αυτή μας στήριξαν δίνοντας μας απλά μια θετική προτροπή να προχωρήσουμε μπροστά.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1103 από anestis
Αν και καθυστερημένα να χαιρετίσω κι εγώ την παρέα μας, και να ευχηθώ ώστε αυτή η προσπάθεια του Γιώργου να φανεί αρωγός στις αναζητήσεις του κόσμου για φθηνότερη ενέργεια.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.055 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ