Επίσημα έγγραφα και πιστοποιήσεις

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10492 από N1k0s
Μέχρι τώρα δεν χρειάστηκε διότι κανείς δεν παρατήρησε την σόμπα. Σήμερα άκουσα για ασφαλιστικά μέτρα και ψάχνομαι. Αν μπορείτε να παραθέσετε κάποιο φεκ ή κάποια υπουργική απόφαση από το Νοέμβριο του 2011 που έγινε η απελευθέρωση ... ευχαριστώ ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10520 από Tsimp
Η Υπουργική Απόφαση 189533/7.11.2011: «Ρύθμιση θεμάτων σχετικών με τη λειτουργία των σταθερών εστιών καύσης για τη θέρμανση κτιρίων και νερού», άρει την απαγόρευση της καύσης βιομάζας για τη θέρμανση κτιρίων σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη που ίσχυε από το 1993 (ΥΑ 10315/93). Ως εκ τούτου παρέχεται η δυνατότητα για την ανάπτυξη του τομέα της ενεργειακής αξιοποίησης της βιομάζας στην Ελλάδα.
Εγω φιλε μου εχω τεραστιο θεμα αλλα προς το παρον το προβλημα μου ειναι η τρυπα που ανοιξα στο μπαλκονι και επετε και συνεχεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10526 από egglezos

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: KYA189533-2011.pdf
Μέγεθος αρχείου:277 KB


εδώ είσαι.

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10528 από N1k0s
τελικά το μόνο θέμα που θέλουν να μου δημιουργήσουν είναι να βάψω την πρόσοψη ... σκόνη είναι , θα την καθαρίσω ... δεν άκουσα ξανά για ασφαλιστικά μέτρα ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10531 από Tsimp
eggleze Δεν μπορω να καταλαβω ο νομος επιτρεπει σομπες πελλετ στα διαμερισματα η οχι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ