Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #109564 από gatos20vt
Επειδή με ενδιαφέρει μια σόμπα από το συγκεκριμένο κατάστημα ψάχνοντας και για το φίλτρο δεν μπόρεσα να το βρω.. Μου διαφεύγει ή δεν υπάρχει στην ιστοσελίδα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110816 από fanis83
Στον τελευταίο κατάλογο του Leroy merlin έχει ένα φίλτρο καυσαερίων της progetto που μοιάζει με του κ.Μόσιαλη σε τιμή 80 ευρώ. Γνωρίζει κανείς κάτι περισσότερο; Εχει την ίδια λειτουργία με φλοτέρ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110964 από Moschalis
Απο οτι γνωριζουμε και εμεις και απο την ενημερωση που εχουμε, στον καταλογο της Leroy merlin εχει γινει λαθος στην φωτογραφια.Το προιον που ειναι στην φωτογραφια δεν αντιστοιχει στην περιγραφη.Εαν παλι νομιζετε οτι ειναι το ιδιο προιον προτεινουμε λοιπον να πατε απο το Leroy merlin και να το αγορασετε. Μετα θα θελαμε να μας πειτε και τις εντυπωσεις σας....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111001 από kostasch79
Πριν λίγο γύρισα απο Leroy.Έχει γίνει λάθος στη φωτογραφία. Άλλο φίλτρο πουλάνε. Απλή κατασκευή για τοιχο.Καμία σχέση με το φίλτρο του κ.Μόσχαλη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113961 από theoilia
Χθες το βράδυ άναψα για πρώτη φορά για φέτος την σόμπα μου,περισσότερο για να δω αν όλα πάνε καλά.Την άναψα,έβαλα το φίλτρο στην μπρίζα και ξαφνικά απέκτησα ένα καταράκτη στο μπαλκόνι μου.Το φίλτρο κάνει θόρυβο λες και είμαι δίπλα σε κάποιο καταράκτη.Μέχρι την τελευταία φορά,πέρσι,που την άναψα ακουγόταν μόνο η αντλία νερού τώρα ακούγετε και νερό να τρέχει.Τι στο καλό;Είναι ενοχλητικός αυτός ο θόρυβος,καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #113964 από γιαννης-δραμα

theoilia έγραψε: Χθες το βράδυ άναψα για πρώτη φορά για φέτος την σόμπα μου,περισσότερο για να δω αν όλα πάνε καλά.Την άναψα,έβαλα το φίλτρο στην μπρίζα και ξαφνικά απέκτησα ένα καταράκτη στο μπαλκόνι μου.Το φίλτρο κάνει θόρυβο λες και είμαι δίπλα σε κάποιο καταράκτη.Μέχρι την τελευταία φορά,πέρσι,που την άναψα ακουγόταν μόνο η αντλία νερού τώρα ακούγετε και νερό να τρέχει.Τι στο καλό;Είναι ενοχλητικός αυτός ο θόρυβος,καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;

Στα πρωτα αναματα ετσι κανει αλλα μετα στρωνει,τουλαχιστον σε μενα.
Λιγο με μπερδευει αυτο το καταρακτης που λες γιατι η αντλια ακουγεται μονο(παραπανω στην αρχη).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ