Σόμπες pellet Ravelli

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155319 από dimitris11
Απαντήθηκε από dimitris11 στο θέμα Re:Σόμπες pellet Ravelli
Πρεπει να πας στο μενου της πρωτης οθονη στο τριτο εικονιδιο που είναι οι ρυθμισεις (default settings) ,θα σου ζητηση κωδικο και βαζεις το Α9
επειτα θα βρεις την επιλογή ignition και μετα στο TF 1 αλλαζεις τη ρυθμιση.Αυτό αφορα το πελετ για την αναφλεξη.
Last edit: 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dimitris11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155340 από maxsto
Απαντήθηκε από maxsto στο θέμα Re:Σόμπες pellet Ravelli
Ευχαριστώ!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155352 από SiNaN
Απαντήθηκε από SiNaN στο θέμα Re:Σόμπες pellet Ravelli
Συγγνώμη Φίλε μου δικό μου λάθος τον κυκλοφορητη εννοούσα υπάρχει τρόπος να αλλάξω τον χρόνο λειτουργίας του όταν είναι στο minimum η σομπα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155423 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Σόμπες pellet Ravelli

SiNaN έγραψε: Συγγνώμη Φίλε μου δικό μου λάθος τον κυκλοφορητη εννοούσα υπάρχει τρόπος να αλλάξω τον χρόνο λειτουργίας του όταν είναι στο minimum η σομπα


Δεν υπάρχει χρόνος λειτουργίας παρά μόνο ρύθμιση θερμοκρασίας πάνω απο την οποία αρχίζει η λειτουργία του κυκλοφορητη. Αν εννοείς κατι τέτοιο ναι γινεται αλλα μέσα απο το μυστικό μενου. Προεπιλεγμένη τιμή θερμοκρασίας ειναι 50 βαθμοί. Αν τα νερά σου πιάσουν αυτή τη θερμοκρασία αρχίζει να δουλεύει.

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155454 από SiNaN
Απαντήθηκε από SiNaN στο θέμα Re:Σόμπες pellet Ravelli
Εγώ αυτό που θέλω να καταφέρω είναι να λειτουργεί περισσότερα λεπτά ο κυκλοφορητης γιατί έχω παρατηρήσει στην κατάσταση modulation με το που πιάσει 45-50 βαθμούς ο κυκλοφορητης δουλεύει ούτε λεπτό και σβήνει εγώ θέλω να αυξήσω το χρόνο λειτουργίας του.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155457 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Σόμπες pellet Ravelli
Φιλε στα περισσότερα μάνιουαλ που εχω διαβάσει ρυθμίζουν μονο θερμοστάτη για κυκλοφοριτη.ισως οι 50 βαθμοί ειναι ρυθμισμένου σε περίπτωση που εχεις και μπόιλερ να κόβει .Τα προγράμματα τα έχουν κλειδωμένα και πρεπει να αγοράσεις τη βερσιον απο την εταιρία και το προγράμματα.τι σε πειράζει που ειναι ετσι?χαμηλωσε το κυκλοφοριτη 5 βαθμούς να εχεις κέρδος σε χρόνο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.128 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ