Ξύλο: λύση απεξάρτησης από το πανάκριβο πετρέλαιο

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #496 από bora550

androutso έγραψε: Επιτελους βρηκες μια ακρη!!!!
Δεν σου κρηβω οτι μαζι σου τα ειχα παιξει και εγω.Περημενω τον λεβητα μου την παρασκευη και θα τον συνδεσω μαζι με ενα φιλαρακι υδραυληκο. Χωρις να ξερει και πολα απο λεβητες ξυλων ATMOS.
Οποτε φοβομουν οτι θα καναμε τιποτα λαθος!Παντος ολοι μαζι μπορουμε να κανουμε παρα πολα.
Μπραβο στον φιλο που εδοσε την ληση για το φιλτρο.Αλλα και σε ολους μας που προσπαθησαμε με οσα ξερουμε να βαλουμε ενα χερακι.
Καλοδουλευτο το εργαλειο ;) ;) ;) ;) ;) ;)


Ευχαριστώ androutso. Είσαι πολύ σωστός στα λεγόμενα σου..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #497 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Πήρα τηλ. και τον ξάδερφό μου να το ψάξει!Θα σας ενημερώσω.
Καλή συνέχεια Bora 550

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #498 από bora550

theo64 έγραψε: Μετά απο μερικές μέρες κάνε ακόμα ένα καθαρισμό του φίλτρου γιατί πιθανον να έχει μαζέψει ξανά σκουπίδια.

Οσο για το κέρασμα οποτε βρεθείς προς τα μέρη μου (Ημαθία) πολύ ευχαρίστως να σε κεράσω κανένα καφεδάκι :P αφου πρώτα εσύ κεράσεις τα τσίπουρα :P


Και είπα δεν θα το προσέξει... Θα το κάνω φυσικά καταλαβαίνω προς θα κατεβάσει κι'αλλα.. Να είσαι καλά Φίλε μου ότι ποθείς.. Και αν είναι να έρθω προς τα εκεί θα στείλω μαιλ δυο μέρες πριν να βρεθούμε να κεράσεις... χαχαχαχ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #499 από bora550

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Πήρα τηλ. και τον ξάδερφό μου να το ψάξει!Θα σας ενημερώσω.
Καλή συνέχεια Bora 550


Thanks ΘΕΟΔΟΣΗΣ. Πιστεύω κάτι τέτοιο μικρό θα είναι και του δικού σου το πρόβλημα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #502 από jimmys81
Καλησπερα και απο εμενα φιλε βορρα 550 μαζι με σενα πιστευω οτι ζησαμε και εμεις το ανχως που περνας γιατι ειναι κατι που μας ενδιαφερη πολυ αντε καλες ζεστες σου ευχομαι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #509 από jimmys81
Kατι ακομη φιλε βορρα 550 μπορει να το ειχες αναφερη αλλα δεν το θυμαμε απο πια περιοχη εισαι,θα μπορουσα καποια μερα να ερθω και να δω σε λειτουργεια τον λεβητα σου αν γινετε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ