Τι μπορείς να πάθεις από κακή καύσιμη υλη

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1444 από Nasikas
Αλέξανδρε -σου έστειλα e-mail


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1446 από KERBEROS
Είπα κι εγώ, τόσο καντέμης να 'μαι; Μόνο εγώ να το παθαίνω; Νομίζω ότι πρέπει να το μάθει και η εταιρεία, για να μην γίνουν και του χρόνου τα ίδια λάθη. Είπαμε να βοηθήσουμε την ελληνική παραγωγή, αλλά θα 'πρεπε να μας βοηθήσει κι αυτή.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1448 από sta1

Αλεξιάδης έγραψε: Καλησπέρα σας. Πρώτη φορά πήγα να καθαρίσω τον λέβητα και φρίκαρα. Τρείς μέρες μετά την πρώτη λειτουργία και ο καυστήρας είχε "μπουκώσει" απο πέλετ που δεν είχε καεί και απο "κλίνκερ" τα οποία όπως μου είπανε απο το μαγαζί που αγόρασα τον λέβητα, προκλήθηκαν απο κακής ποιότητας πέλετ. Το θέμα είναι ότι πήρα 20 σακιά απο την συγκεκριμένη μάρκα (την πλέον γνωστή στην ελληνική αγορά) και δεν περίμενα κάτι τέτοιο. Πλέον αναζητώ άλλη μάρκα πέλετ και αν θέλετε μπορείτε να μου προτείνετε κάποια, μόνο αν είναι ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ. Δείτε και στο βίντεο που ανέβασα στο youtube, τι ακριβώς βρήκα...

Eπειδή είδα το βίντεο, προσοχή με το κατσαβίδι μην χτυπήσεις τον αναφλεκτήρα...
Οχι ότι το κρύσταλο σπάει εύκολα αλλά καλό είναι να φυλαγόμαστε!!!!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1456 από ddt

Αλεξιάδης έγραψε: Καλησπέρα σας. Πρώτη φορά πήγα να καθαρίσω τον λέβητα και φρίκαρα. Τρείς μέρες μετά την πρώτη λειτουργία και ο καυστήρας είχε "μπουκώσει" απο πέλετ που δεν είχε καεί και απο "κλίνκερ" τα οποία όπως μου είπανε απο το μαγαζί που αγόρασα τον λέβητα, προκλήθηκαν απο κακής ποιότητας πέλετ. Το θέμα είναι ότι πήρα 20 σακιά απο την συγκεκριμένη μάρκα (την πλέον γνωστή στην ελληνική αγορά) και δεν περίμενα κάτι τέτοιο. Πλέον αναζητώ άλλη μάρκα πέλετ και αν θέλετε μπορείτε να μου προτείνετε κάποια, μόνο αν είναι ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ. Δείτε και στο βίντεο που ανέβασα στο youtube, τι ακριβώς βρήκα...



μπορεις σε παρακαλω να πεις πιο πελλετ τις συγκεκριμενης εταιριας χρησιμοποιησες και συγκεκριμενα την συσκευασια???????????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1458 από Αλεξιάδης
Οι κινήσεις μου ήταν πολύ προσεκτικές και δεν άσκησα καθόλου πίεση. Μόλις είχα βάλει τον λέβητα και έκανα τον.. "παρθενικό" καθαρισμό. Σήμερα πάντως, από τις 9 το βράδυ της Κυριακής που είχα κάνει τον 1ο καθαρισμό, μακροσκοπικά ο καυστήρας δεν φαίνεται να έχει δημιουργήσει παρόμοια κατάσταση. Θα ξέρω όταν θα βγάλω την μικρή σχάρα του καυστήρα, πάνω στην οποία γίνεται η καύση..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1459 από Αλεξιάδης

ddt έγραψε:

Αλεξιάδης έγραψε: Καλησπέρα σας. Πρώτη φορά πήγα να καθαρίσω τον λέβητα και φρίκαρα. Τρείς μέρες μετά την πρώτη λειτουργία και ο καυστήρας είχε "μπουκώσει" απο πέλετ που δεν είχε καεί και απο "κλίνκερ" τα οποία όπως μου είπανε απο το μαγαζί που αγόρασα τον λέβητα, προκλήθηκαν απο κακής ποιότητας πέλετ. Το θέμα είναι ότι πήρα 20 σακιά απο την συγκεκριμένη μάρκα (την πλέον γνωστή στην ελληνική αγορά) και δεν περίμενα κάτι τέτοιο. Πλέον αναζητώ άλλη μάρκα πέλετ και αν θέλετε μπορείτε να μου προτείνετε κάποια, μόνο αν είναι ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΗ. Δείτε και στο βίντεο που ανέβασα στο youtube, τι ακριβώς βρήκα...



μπορεις σε παρακαλω να πεις πιο πελλετ τις συγκεκριμενης εταιριας χρησιμοποιησες και συγκεκριμενα την συσκευασια???????????


Η συσκευασία έχει πάνω με κόκκινα γράμματα την μισή επωνυμία και με μαύρα γράμματα την άλλη μισή, και στο κάτω μέρος του σάκου πλατιά κόκκινη γραμμή πάνω στην οποία αναφέρει wood pellets, τα κιλά κτλ. Αν μου δώσεις email θα σου στείλω φωτό του σάκου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.098 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ