Απελπισία με υποστήριξη σομπας Πελλετ

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120642 από BILLALEX
Απαντήθηκε από BILLALEX στο θέμα απελπησια..
ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερων σας. Στο μονο ισως που δεν θα συμφωνησω ειναι στο 'απαιτεις επισκευη ή αντικατασταση'... ξερετε τι περασα για να την μεταφερω στο σπιτι μου??210 κιλα τα μετρησα ενα ενα.. ουτε να το διαννοηθω οτι θα την ξαναπαρουν.. κι επειδη ξερω οτι ο ΄'τζερεμες' θα κανει μ..... δεν θα ηθελα να τον εχω στα ποδια μου ολη την ωρα. θελω να τοποθετηθει, να ρυθμιστει και να δουλευει σωστα. τοσα πολλα ζηταω???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120652 από BILLALEX
Απαντήθηκε από BILLALEX στο θέμα απελπησια..
συμφωνω σε ολα 'mastoras'. αρα εχουμε και λεμε. μαζι με τον πατερα μου φτιαχνουμε τα υδραυλικα μερη, αντε και τα χωνια με κατι σχεδιαγραμματα που ειδα στο μανιουαλ, και μετα φωναζω απο θεσσαλονικη τον τεχνικο (γιατι πιο κοντα δεν εχει) για να μου την ρυθμισει. κι επειδη θα ερθει μονος του, θα ζητησει 500 ευρω αντι 700 που ζητησε για να ερθει και με θερμουδραυλικο. χιλιομετρο και ευρω θα μου βγει.. κι αν μεινω ικανοποιημενος κερναω και τα τσιπουρα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120653 από BILLALEX
σ'ευχαριστω για το θαρρος που μου δινεις.. να εισαι καλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120656 από andreas72

Fokion έγραψε: Οκ
βαθεια αναπνοή,

στο είπε ο fokion στο λέω και εγώ .
κανε τα υδραυλικά με τον πατέρα σου, δεν είναι πυρηνική επιστήμη.( ο χαλκός είναι πανάκριβος ,έχει και αλουμινίου έχει και πλαστικούς για να ρίξεις το κόστος "λέω εγώ τώρα )
και ΑΝ χριαστουν ρύθμισής ΝΑ στις κάνουν από το μαγαζί που πήραν τα eyropoyla.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by andreas72.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": BILLALEX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120657 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα απελπησια..
βρε μαστορα ...για πες μας ποσο τεχνικος ειναι αυτος ο εξουσιοδοτημενος εμπορας ?
κι επισης ποιος ειναι υπευθυνος για την εγγυηση ?...οι ιταλοι με υπευθυνο καποιο δικαστηριο της βορειας ιταλιας ? εκτος φυσικα κι αν υπαρχει επισημη αντιπροσωπεια ,,κατι που σπανιζει αρκετα στις μερες μας

σ αυτο που θα συμφωνησω μαζι σου παντως ειναι οτι θα πρεπει η ρυθμιση τουλαχιστον να ειναι μεσα στην τιμη αγορας ...αλλα δεν ξερει ο κοσμος να το ζηταει ...κι αυτο εκμεταλευονται οι τζερεμεδες ...

φιλαρακι ... αυτο πουπρεπε να κρατησεις ειναι το "απαιτεις" ... τα λοιπα ευχομαι να μην σου τυχουν ...κι ακριβως οπως σταπε ο φωκιωνας .
και με την καμιναδα δεν χρειαζεται πολλα πολλα ... και με εναμισυ μετρο παιζει ,,,αλλα αυτο και ευκολα διορθωνεται αν χρειαστει αφου ο μπαμπας τα καταφερνει ...κι αν ειναι να πληρωσεις ,,,τουλαχιστον φροντισε να σου κανει κανα φροντιστηριο σε καποια πραγματακια που μπορεις και μονος σου οπως ολοι μας και το βασικο να σου δωσει κανα κωδικο ;)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": BILLALEX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120676 από BILLALEX
Απαντήθηκε από BILLALEX στο θέμα απελπησια..
καλημερα σας. ηθελα να ρωτησω με πιο τροπο θα μπορουσα να μιλησω τηλεφωνικα με τον 'fokion' για παραδειγμα.. υπαρχει καποιο πμ ή απλα γραφω το κινητο μου και αν θελει επικοινωνει??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ