Λίστα πιστοποιημένων pellet στην Eλληνική αγορά

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145664 από Fokion
Εξαρταται και σε τι ποσοτητα επιμεριζεται η αξια των διοδιων.....

Σημερα πχ ειχε μια 24αρα νταλικα και ξεφορτωνε "κυβισμενα" ξυλα... Αν ηταν 2-3 "κυβοι" θα συμφαιρε??

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145680 από Δημήτρης Κατσούνης

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΔΗΜΗΤΡΗ καλημερα ειμαι και εγω απο λαμια οποτε θες βρισκομαστε να τα πουμε.φερνει εδω σε εμας ALFAWOOD ο ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ με 4.5Ε το σακι και δεν κανει καλυτερη τιμη αν παρεις τονο!!!!!!!!!!!!!.ειχα κανει μια κουβεντα με τον κ .ΝΑΣΙΚΑ της αλφαγουντ για καλυτερη τιμη κατω απο 4Ε το σακι και μου ειπε οτι για να ερθει εχουν πολλα διοδια για ΛΑΜΙΑ και γι αυτο αυτη η τιμη.του προτεινα οτι αν ειναι να το παρουμε κατω απο 4Ε να ερθει απο το παραδρομο να τα γλυτωσει τα διοδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγω εχω καψει περιπου 30-40 τσουβαλια ειναι οκ κανενα προβλημα.τωρα καιω καρυπιδης που ειχε προσφορα τα καρφουρ 3.15Ε(πολυ καλο οταν το βγαζει παιρνω εδω και 3 χρονια).


Κώστα καλησπέρα. Ο Καββαδίας ξέρω το έχει 4,5 το σακί αν και κάποια στιγμή που τον ρώτησα όταν πήρα 5 τσουβάλια για δοκιμή για παλέτα μου έδωσε μια τιμή 4,35 το τσουβάλι. Εγώ πάντως πήρα από τα Γιαννιτσά από το megapellet (που έπερνα egger) παλέτα με 250 τον τόνο συν 30 μεταφορικά την παλέτα από την μεταφορική του Γαλαμάτη (εκεί κοντά στο Κόμμα) που την έφερε στο σπίτι μου έρχεται το τσουβάλι 4,125. Το καλοκαίρι σίγουρα θα χτυπήσει κάτω από 4 (γύρω στα 3,8 εκτίμηση σημερινή). Έχω αυτή τη στιγμή 40 τσουβάλια egger (που δεν ξαναπαίρνω γιατί ακρίβηνε) και πήρα και μια παλέτα των 80 σακιών  άλφαγούντ που σου είπα. Σήμερα καίω 4 τσουβάλια Καρυπίδη που πήρα από τον Μαρινόπουλο για δοκιμή και είναι εκπληκτικό για τα λεφτά του. Του χρόνου δλδ Καρυπίδης και alfawood. Όπου βρεθεί πιο φθηνά. Όσο για τον Μαρινόπουλο πρέπει να περνάς κάθε μέρα για να ρωτάς γιατί δεν λένε από πρίν ποτε θα έχει προσφορά. Η τιμή που λες όιτι πήρες είναι σουπερ δεν το συζητάω. Αν πάρεις χαμπάρι προσφορά την λες. Και βέβαια να βρεθούμε για καφέ και να τα πούμε. Περιμένω ειδοποίηση όταν ευκαιρείς.
Ααα και κάτι άλλο. Αν συνεννοηθούμε και πάρουμε όποιο από τα δύο πέλλετ από τα Γιαννιτσά που κάνει καλές τιμές και πάρουμε πχ από 3 παλέτες σύνολο 6 (ή αν βρεθεί κι άλλος ακόμα καλύτερα) πιστεύω θα κατέβουν και τα μεταφορικά από τον Γαλαμάτη. Δεν μπορεί δλδ αν σου κουβαλήσει πχ 10 παλέτες να σου πάρει 30 ευρώ τη μία. Οπότε πιστεύω αν συννενοηθούμε για αγορά καλοκαιρινή θα το φτάσουμε γύρω στα 3 το τσουβάλι
Last edit: 9 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Δημήτρης Κατσούνης.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145691 από Δημήτρης Κατσούνης
Στη Λαμία σήμερα "προσφορά" ameco 4,6 το τσουβάλι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145692 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗ μπορει και να γνωριζομαστε εγω μενω κυπρου και δουλευω στην ΙΟΛΗ(νερο).την εβδομαδα ειμαι πρωινος εκτοσ δευτερα τριτη που εχω δουλεια το απογευμα παρε τηλ να βρεθουμε για καφε.το τηλ ειναι 6942065727.φυσικα αν ακουσω για καμμια προσοφορα θα σου πω αν οπως λες καλυτερη εποχη ειναι προς καλοκαιρι.οσο για το πελλετ απο ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ το συζηταμε ειναι κι αλλοι που ενδιαφερονται
;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145695 από Δημήτρης Κατσούνης

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΔΗΜΗΤΡΗ μπορει και να γνωριζομαστε εγω μενω κυπρου και δουλευω στην ΙΟΛΗ(νερο).την εβδομαδα ειμαι πρωινος εκτοσ δευτερα τριτη που εχω δουλεια το απογευμα παρε τηλ να βρεθουμε για καφε.το τηλ ειναι 6942065727.φυσικα αν ακουσω για καμμια προσοφορα θα σου πω αν οπως λες καλυτερη εποχη ειναι προς καλοκαιρι.οσο για το πελλετ απο ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ το συζηταμε ειναι κι αλλοι που ενδιαφερονται
;)


Σίγουρα θα γνωριζόμαστε φυσιογνωμικά τουλάχιστον (άλλωστε η Λαμία δεν είναι Νέα Υόρκη) και θα τα πούμε σίγουρα. Δικό μου τλφ 6972235135

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159220 από saka1979
Μ

Στάλθηκε από το HT7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ