Λίστα πιστοποιημένων pellet στην Eλληνική αγορά

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #125980 από DOOM_NX
Χμμμ... Δεν ξέρω, δεν εντόπισα κάτι καινούριο... Και κάθε φορά που παίρνω email γιαυτό το θέμα βλέπω άσχετα μηνύματα που δεν έχουν να κάνουν με τα πέλλετ που πρέπει να μπουν στη λίστα. Αν βρήκες κανένα καινούριο γράψε να το προσθέσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126070 από γιαννης-δραμα
Το Hanse-pellet νομιζω πρεπει να προστεθει στη λιστα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126072 από dimlyk
και της alfaplum (Forest Alfa Plam) το παλιο forest enterpisses μπηκε φετος με Α2


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126074 από γιαννης-δραμα
Επισης το Biopell εισαγονταν προπερσι(καλοκαιρι 2012)αλλα δεν ξερω αν συνεχιζει(μαλλον οχι)!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126626 από theoilia
Κουίζ για όλους μας.Αυτό το πέλλετ (το egger είναι) είναι ή όχι πιστοποιημένο;Ρωτάω γιατί πουθενά πάνω στη σακούλα δεν αναφέρει τον αριθμό πιστοποίησης ούτε για το Din Plus ούτε για EN plus.Δεν θα έπρεπε κάπου να τα αναφέρει;Τι στο καλό;Και εγώ αυτά έχω αγοράσει το καλοκαίρι αλλά άρχισα να τα καίω μόλις προχθές μιας και είχα ακόμη από τα περσινά και τώρα που τα κουβαλάω το πρόσεξα.Μου έκανε εντύπωση η μη αναγραφή.Κανονικά θα έπρεπε να έχει το 7Α125 για το DIN PLUS και το RO003 για το EN PLUS

ΥΓ:την φωτογραφία την δανείστηκα από τον george_kont


φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126631 από PRIMUS 45

theoilia έγραψε: Κουίζ για όλους μας.Αυτό το πέλλετ (το egger είναι) είναι ή όχι πιστοποιημένο;Ρωτάω γιατί πουθενά πάνω στη σακούλα δεν αναφέρει τον αριθμό πιστοποίησης ούτε για το Din Plus ούτε για EN plus.Δεν θα έπρεπε κάπου να τα αναφέρει;Τι στο καλό;Και εγώ αυτά έχω αγοράσει το καλοκαίρι αλλά άρχισα να τα καίω μόλις προχθές μιας και είχα ακόμη από τα περσινά και τώρα που τα κουβαλάω το πρόσεξα.Μου έκανε εντύπωση η μη αναγραφή.Κανονικά θα έπρεπε να έχει το 7Α125 για το DIN PLUS και το RO003 για το EN PLUS

ΥΓ:την φωτογραφία την δανείστηκα από τον george_kont

Εκεί που γράφει Din Plus δίπλα γράφει EN plus και μέσα σε τετραγωνάκι Α1!!!
Δεν ξέρω λέω εγώ τώρα αλλά περισσότερα ο DOOM ξέρει από αυτά :whistle: :woohoo:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": george_kont

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ