Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149777 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ειδες τελικα που τιποτα δεν ειναι δυσκολο!!!!!!!<ρωτωντας πας στη πολη>αλλα το δρομο για τις τιμες δεν τις εχεις βρει!!!!!!!!!!!!εως 30-11-2015 οι προσφορες αυτες και μετα θα χτυπησει 300αρια ο τονος και ελλειψη το φλεβαρη οπως λες?παιξε τις τιμες 200Ε και κατω ο τονος για να τον βρεις καλα το δρομο για Φθιωτιδα και περιχωρα που περνα τις 100000 κοσμο!!!!!!!!!!με καταλαβαινεις πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149778 από Δημήτρης Κατσούνης
Κώστα πολύ κακώς κάνουν και δεν έχουν εκεί στην αποθήκη ένα φορτηγό με υδραυλική πίσω πόρτα και ένα παλετοφόρο να σου φέρνουν την παλέτα-ες εκεί που θες. Από τη στιγμή μάλιστα που δεν πουλάνε παρά μόνον παλέτα ολόκληρη. Πολύ κακώς και εκεί που πας να τους "συμπαθήσεις" χαλάνε τη δουλειά!! Τουλάχιστον για Λαμία θα μπορούσαν να το κάνουν.
Τεσπα, εγώ που είμαι φαν του συγκεκριμένου πέλλετ πιστεύω ότι κάτι είναι κι αυτό. Αγόρασα φέτος από την άλφα στη λάρισα 6 παλέτες (3Α1 και 3Α2) και μου ήρθε η τιμή το ίδιο σχεδόν με αυτό εδώ της λαμίας. Μεγάλη υπόθεση να γλύτωνα την ταλαιπωρία. Αν του χρόνου κάνουν στην ίδια τιμή (και με την προϋπόθεση φυσικά να την χαμηλώσουν λίγο) και την μεταφορά εμένα θα είναι το συγκεκριμένο πέλλετ (μετά την εμπειρία της τωρινής χρονιάς θα κατασταλάξω Α1 ή Α2) θα είναι η μόνιμη επιλογή μου ασυζητητί.
Πρέπει όμως να χαμηλώσουν την τιμή και θα δουν αυτό που είχε πει εδώ πιο πάνω κάποιος ότι τα κέρδη τους θα διατηρηθούν-αυξηθούν από την αύξηση των πωλήσεων. Είναι πιστεύω αυτή τη στιγμή στο όριο να χάσουν το παιχνίδι της αγοράς (κι αν χαθεί δύσκολα "ξαναβρίσκεται") και είναι κρίμα γιατί και πολύ καλό πέλλετ είναι και είναι και ελληνικό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149779 από Δημήτρης Κατσούνης

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ειδες τελικα που τιποτα δεν ειναι δυσκολο!!!!!!!<ρωτωντας πας στη πολη>αλλα το δρομο για τις τιμες δεν τις εχεις βρει!!!!!!!!!!!!εως 30-11-2015 οι προσφορες αυτες και μετα θα χτυπησει 300αρια ο τονος και ελλειψη το φλεβαρη οπως λες?παιξε τις τιμες 200Ε και κατω ο τονος για να τον βρεις καλα το δρομο για Φθιωτιδα και περιχωρα που περνα τις 100000 κοσμο!!!!!!!!!!με καταλαβαινεις πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!


Προσυπογράφω κι εγώ όλα. Πιστεύω όμως ότι ένα προϊόν με πιστοποίηση δεν είναι δυνατόν να κατέβει κάτω από 200 ευρώ (πάντα με τις φετεινές τιμές). Όμως σίγουρα και 100% μπορούν να το κατεβάσουν πχ στα 210. Και θα βρουν το δρόμο για τα κέρδη όπως λέω και πιο πάνω στην αύξηση της κατανάλωσης. Και όπως λέει και ο Κωστας εδώ στην περιοχή μας μιλάμε ο δήμος Λαμίας περνά τις 100000 κόσμο. Και το πέλλετ (ελέω κρίσης) δινει και παίρνει! Και σίγουρα ο δήμος Λαμίας δεν έχει καμια ιδιαιτερότητα, θέλοντας να πω υπάρχουν δεκάδες δήμοι στην ελλάδα όπου ισχύουν αυτά.
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149780 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
μιλάτε και εσείς κύριοι με 240€/ton ...
τι να πούμε και εμείς εδώ με τιμές στο Θεό ! (Κορινθία) ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149786 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΛΕΥΤΕΡΗ ευκαιρια να βρουν τον<παραδρομο και για ΚΟΡΙΝΘΙΑ > με αποθηκες να φερνουν πελλετ σε οικονομικες τιμες!!!!!!!!!!!! ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149841 από alfeios
Απαντήθηκε από alfeios στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
To pellet απο ηλιους τι ειναι ; Γιατι εχει τιμη πολυ μικρότερη ; 160 € ο τονοςμε το ΦΠΑ. Ειναι πολυ χαμηλη ποιοτητα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.436 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ