Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148395 από Δημήτρης Κατσούνης

sdancer75 έγραψε:

georgemp2 έγραψε: τελικά έκανα την ανατροπή και κατέληξα στο schweighofer, μακάρι να μου βγει καλή παρτίδα.


Εγω πάλι για 1η φορά επέλεξα φέτος το α1 της Alfa. Να δούμε τελικά αν αξίζει τη διάφορα στο κοστος .


Εγώ πήρα και ελπίζω να μου φτάσει μισό μισό α1 και α2 της άλφαγουντ. Πιστεύω ότι δεν έκανα καλά που δεν το πήρα όλο α1. Και πιστεύω ότι θα μου βγεί εξαιρετικό, για να μην καθαρίζω κάθε μέρα τις δύο σόμπες. Και το τονίζω (βέβαια θα το δούμε όλοι μετά τον χειμώνα με την εμπειρία που θα αποκτηθεί) ότι το α1/άλφα είναι καλύτερο από τα ξένα. Θα δούμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148405 από georgemp2
Απαντήθηκε από georgemp2 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε:

sdancer75 έγραψε:

georgemp2 έγραψε: τελικά έκανα την ανατροπή και κατέληξα στο schweighofer, μακάρι να μου βγει καλή παρτίδα.


Εγω πάλι για 1η φορά επέλεξα φέτος το α1 της Alfa. Να δούμε τελικά αν αξίζει τη διάφορα στο κοστος .


Εγώ πήρα και ελπίζω να μου φτάσει μισό μισό α1 και α2 της άλφαγουντ. Πιστεύω ότι δεν έκανα καλά που δεν το πήρα όλο α1. Και πιστεύω ότι θα μου βγεί εξαιρετικό, για να μην καθαρίζω κάθε μέρα τις δύο σόμπες. Και το τονίζω (βέβαια θα το δούμε όλοι μετά τον χειμώνα με την εμπειρία που θα αποκτηθεί) ότι το α1/άλφα είναι καλύτερο από τα ξένα. Θα δούμε...


Για να πω την αλήθεια και εγώ το Α1 θα έπαιρνα απλά τελευταία στιγμή βρήκα καλύτερη προσφορά. Συμαντικό ρόλο έπαιξε ότι το alfawood δεν είχε μεταφορά στην τιμή και μου έβγαινε ποίο ακριβά με την μεταφορική. Πάντως με τα δοκιμαστικά τσουβαλάκια που πήρα Α1 (20 στον αριθμό), έμεινα αρκετά ικανοποιημένος από την σταχτή και όσο για την απόδοση έχω δει και καλύτερα pellet. παρόλα αυτά η εικόνα μου για το Α1 είναι θετική και θα το προτιμήσω στο μέλλον.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148469 από Johnpropoman
Απαντήθηκε από Johnpropoman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημέρα σε όλους!!! :)
Την Δευτέρα με πήραν τηλέφωνο απο την Alfa Wood και μου "έδωσαν" νέα προσφορά για το Πράσινοτο Α2 (ΟΧΙ το Μπλέπου αγόρασαν μερικοί με 230Ευρώ/Τόνο)στην ίδια τιμή του καλοκαιριού, δηλαδή 240Ευρώ/Τόνος ή 252Ευρώ η παλέτα με 70 τσουβαλάκια των 15Kg χωρίς χρέωση μεταφοράς!
Έτσι και εγώ πήγα στο Praktiker και πήρα το ίδιο, το Πράσινοτο Α2 και τιμή 232Ευρώ/Τόνος ή 244.31Ευρώ η παλέτα με 70 τσουβαλάκια των 15Kg.
Η τιμή αυτή ισχύει έως και την 31/12/2015 χωρίς χρέωση μεταφοράς και έως και 24 άτοκες δόσεις!
Last edit: 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Johnpropoman. Αιτία: Αλλαγή χρώματος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148471 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

georgemp2 έγραψε: τελικά έκανα την ανατροπή και κατέληξα στο schweighofer, μακάρι να μου βγει καλή παρτίδα.


Δεν νομίζω οτι υπάρχει αυτή η ανησυχία οταν αγοράζεις ενα enplus A1 προιόν. Αλλωστε αυτή είναι και η λογική της πιστοποιησης. Ολες οι παρτίδες ιδιες.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148472 από georgemp2
Απαντήθηκε από georgemp2 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

jnet έγραψε:

georgemp2 έγραψε: τελικά έκανα την ανατροπή και κατέληξα στο schweighofer, μακάρι να μου βγει καλή παρτίδα.


Δεν νομίζω οτι υπάρχει αυτή η ανησυχία οταν αγοράζεις ενα enplus A1 προιόν. Αλλωστε αυτή είναι και η λογική της πιστοποιησης. Ολες οι παρτίδες ιδιες.


Πριν 2 χρόνια είχα αγοράσει ελαττωματική παρτίδα από το συγκεκριμένο pellet και είχα πολύ δυσάρεστες αναμνήσεις, για αυτό γράφω να μου βγει καλή αυτή η παρτίδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148473 από georgemp2
Απαντήθηκε από georgemp2 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Johnpropoman έγραψε: Καλημέρα σε όλους!!! :)
Την Δευτέρα με πήραν τηλέφωνο απο την Alfa Wood και μου "έδωσαν" νέα προσφορά για το Πράσινοτο Α2 (ΟΧΙ το Μπλέπου αγόρασαν μερικοί με 230Ευρώ/Τόνο)στην ίδια τιμή του καλοκαιριού, δηλαδή 240Ευρώ/Τόνος ή 252Ευρώ η παλέτα με 70 τσουβαλάκια των 15Kg χωρίς χρέωση μεταφοράς!
Έτσι και εγώ πήγα στο Praktiker και πήρα το ίδιο, το Πράσινοτο Α2 και τιμή 232Ευρώ/Τόνος ή 244.31Ευρώ η παλέτα με 70 τσουβαλάκια των 15Kg.
Η τιμή αυτή ισχύει έως και την 31/12/2015 χωρίς χρέωση μεταφοράς και έως και 24 άτοκες δόσεις!


Η βασική διαφορά ανάμεσα στο Α1 και στο Α2 της alfawood είναι η στάχτη που αφήνει ή και η απόδοση έχει διαφορά;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.552 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ