× Εγκαινιάζουμε μια καινούρια κατηγορία στα group buys όπου συντοπίτες μαζεύονται και παραγγέλουν ένα πλήρες φορτίο για την περιοχή τους και το μοιράζουν κατάλληλα.

Στην περίπτωση αυτή αν υπάρχει ενδιαφέρον από εταιρο συντοπίτη αλλά για αλλη μαρκα pellet το γράφει στο παρόν τοπικ αλλά δημιουργεί καινουριο αν δεν βρεί ανταπόκριση.

Μόλις συμπληρωθεί το φορτίο τα αιτήματα θα πηγαίνουν σε offers Business members για να καταθέσουν την προσφορά τους.

Πλήρ. Φορτ. Schweighofer περιοχή Αλεξάνδρεια-Γιδάς

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #133530 από COMMO 21KW
Άιντε παληκάρια ξεκινάω νέο θέμα μπας και βρούμε καμμιά άκρη καί προς τη δική μας περιοχή...!

Πρωτείνω η διανομή να γίνει με κέντρο την Αλεξάνδρεια και σε ακτίνα 25 χιλ. γύρω απ'αυτήν.
Το λέω αυτό γιατί η πόλη μας είναι κυκλωμένη από Βέροια 25χιλ- Γιαννιτσά 18χιλ.- Χαλκηδώνα 18χιλ.- Αιγίνιο 18χιλ.- Κρύα βρύση 15χιλ.

Αν έχει ξαναδημιουργηθεί αυτό το θέμα στη περιοχή μου παρακαλώ τους διαχειριστές του ισότοπου να προβούν στη διαγραφή του...!

Με 5 παλλέτες ξεκινάω εγώ...!

Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #133603 από COMMO 21KW

COMMO 21KW έγραψε: Άιντε παληκάρια ξεκινάω νέο θέμα μπας και βρούμε καμμιά άκρη καί προς τη δική μας περιοχή...!

Πρωτείνω η διανομή να γίνει με κέντρο την Αλεξάνδρεια και σε ακτίνα 25 χιλ. γύρω απ'αυτήν.
Το λέω αυτό γιατί η πόλη μας είναι κυκλωμένη από Βέροια 25χιλ- Γιαννιτσά 18χιλ.- Χαλκηδώνα 18χιλ.- Αιγίνιο 18χιλ.- Κρύα βρύση 11χιλ.


Με 5 παλλέτες ξεκινάω εγώ...!


....................!!!

Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136106 από dinos2012
7 παλλέτες και εγω για Αλεξάνδρεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136305 από dinos2012
άκυρο η 7 τονοι .....50t συνολο για αλεξανδρεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136307 από Nick_the_quick
4 παλλετες και εγω!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136315 από cat
Καλησπέρα σας,

Η Πολλαπλότητα multivendor.gr/ ως premium business member του energ.gr μπορεί να σας στείλει προσφορά για το pellet που επιθυμείτε. Στείλτε μας το αίτημα σας στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και θα σας απαντήσουμε με την προσφορά μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ