× Εγκαινιάζουμε μια καινούρια κατηγορία στα group buys όπου συντοπίτες μαζεύονται και παραγγέλουν ένα πλήρες φορτίο για την περιοχή τους και το μοιράζουν κατάλληλα.

Στην περίπτωση αυτή αν υπάρχει ενδιαφέρον από εταιρο συντοπίτη αλλά για αλλη μαρκα pellet το γράφει στο παρόν τοπικ αλλά δημιουργεί καινουριο αν δεν βρεί ανταπόκριση.

Μόλις συμπληρωθεί το φορτίο τα αιτήματα θα πηγαίνουν σε offers Business members για να καταθέσουν την προσφορά τους.

Πλήρες φορτίο "alfa" Για Ίσθμια-Λουτράκι-Κόρινθο

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133513 από lefterismega
Πάμε λοιπόν να δούμε τι ενδιαφέρον υπάρχει για τις περιοχές Ίσθμια-Λουτράκι-Κόρινθο
μιας και βρίσκονται σε μικρή απόσταση μεταξύ τους.
Προτίμηση στο: "alfa" (πράσινο) όντας ΚΑΙ εγώ υποστηρικτής του: "προτιμάτε τα ελληνικά προϊόντα".
Συμπληρώνουμε την παρακάτω λίστα γράφοντας username και πόσες παλέτες θέλει ο καθένας μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133514 από lefterismega
-lefterismega 1 παλέτα
-
-
-
-
-
Σύνολο: 1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #133581 από lefterismega
Πολύ παγωμάρα βλέπω ?...
Ελπίζω να μην είμαι ο μόνος μου ενδιαφέρεται για το θέμα εδώ για μια τόσο μεγάλη περιοχή με πολλές δεκάδες χιλιάδες κατοίκους όπως είναι το "κέντρο" της Κορινθίας ...

Αν πάλι κάποιοι/ος έχει κάποιο άλλο pellet να προτείνει εκτός απο αυτό που προανέφερα ευχαρίστως να το συζητήσουμε.... αρκεί να δούμε κάποιο φως στο τούνελ ... :P μπας και ξεκουνηθούμε ...
... και ΔΕΝ θέλουμε "μεσάζοντες" !!! ξέρουμε πολύ καλά πως να κάνουμε τη ;) δουλειά !!!
Όχι βέβαια ότι βιαζόμαστε κιόλας ...
Last edit: 10 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν by lefterismega.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139972 από lefterismega
Τελικά τα αφήσαμε τα θεματάκια αυτά ε ? ... :blink:

Κε Νάσικα θα δούμε φέτος σε Κόρινθο - Λουτράκι ή Κορινθία τέλος πάντων καμιά παλετίτσα
σε ανθρώπινη τιμή ή Ελλάδα είναι μόνο η Αθήνα ? Τι λέτε ?
Εδω οι έμποροι θέλουν να μας κατεβάσουν το παντελόνι για μια παλέτα πέλλετ !!! ήθελα να'ξερα ΠΟΥ ζουν !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139974 από nikolas

lefterismega έγραψε: Τελικά τα αφήσαμε τα θεματάκια αυτά ε ? ... :blink:

Κε Νάσικα θα δούμε φέτος σε Κόρινθο - Λουτράκι ή Κορινθία τέλος πάντων καμιά παλετίτσα
σε ανθρώπινη τιμή ή Ελλάδα είναι μόνο η Αθήνα ? Τι λέτε ?
Εδω οι έμποροι θέλουν να μας κατεβάσουν το παντελόνι για μια παλέτα πέλλετ !!! ήθελα να'ξερα ΠΟΥ ζουν !!!


Φίλε lefterismega το Πλήρες φορτίο "alfa" Για Ίσθμια-Λουτράκι-Κόρινθο μου θυμίζει το τόνους 11 γεμάτο..... :lol:
Τελικά με τα Ελληνικά πελλετ εκεί κοντά σου στην Τρίπολη και στον Φενεό δεν σας καλύπτουν? Έχω ακούσει καλά λόγια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140519 από lefterismega
ναι υπάρχει ένα μια μονάδα στο Φενεο που φτιάχνει καλό πελλετ αλλά είναι πολύ μικρή
και προτιμά να πουλά μόνο χοντρική ... το γιατί δεν το ξέρω ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ