× Εγκαινιάζουμε μια καινούρια κατηγορία στα group buys όπου συντοπίτες μαζεύονται και παραγγέλουν ένα πλήρες φορτίο για την περιοχή τους και το μοιράζουν κατάλληλα.

Στην περίπτωση αυτή αν υπάρχει ενδιαφέρον από εταιρο συντοπίτη αλλά για αλλη μαρκα pellet το γράφει στο παρόν τοπικ αλλά δημιουργεί καινουριο αν δεν βρεί ανταπόκριση.

Μόλις συμπληρωθεί το φορτίο τα αιτήματα θα πηγαίνουν σε offers Business members για να καταθέσουν την προσφορά τους.

Πλήρες Φορτίο Schweighofer στον Λαγκαδά - Λαγυνά

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Ημέρες πριν #133453 από pannarab
και εμένα με ενδιαφέρει για 3 παλέτες, αλλά μένω από την άλλη πλευρά της πόλης (Λαγυνά - Λαγκαδά). Πως θα γίνει η διανομή;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Ημέρες πριν #133454 από jnet

pannarab έγραψε: και εμένα με ενδιαφέρει για 3 παλέτες, αλλά μένω από την άλλη πλευρά της πόλης (Λαγυνά - Λαγκαδά). Πως θα γίνει η διανομή;


Σου δημιούργησα νέο θέμα. Δεν γίνεται να υπάρχει τοσο μεγάλη διαφορά σε χιλιομετρικές αποστάσεις για το πληρες φορτίο.

Θέλεις αποκλειστικά Schweighofer ή θα μπορούσε να είναι και καποιο αλλο. Στο ρωτάω επειδη ξεκινάς το θέμα εσύ στο τιτλο θα μπορουσε να μην υπάρχει το Schweighofer αν δεν ηθελες αποκλειστικα αυτό.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Ημέρες πριν #133456 από petrosp13
2 παλέτες θέλω εγώ, Δρυμός Θεσσαλονίκης
Κατά προτίμηση Golden Nuggets
Έχει διαφορές στην καύση και τις ρυθμίσεις το Schweighofer;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Ημέρες πριν #133462 από pannarab
Φέτος θα πάω για Schweighofer ή Golden Nuggets. Αφού το ίδιο πράγμα είναι....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #133529 από COMMO 21KW

pannarab έγραψε: Φέτος θα πάω για Schweighofer ή Golden Nuggets. Αφού το ίδιο πράγμα είναι....


Παιδιά εξηγήστε μου πως λειτουργεί το θέμα με τα πλήρες φορτία;
Εννοούν 24άρι πλήρες φορτίο και μετά ψάχνουμε για τη καλύτερη προσφορα απο έμπορο.

Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #133534 από jnet
Ακριβώς μαζεύονται ενδιαφερόμενοι που συνολικά θέλουν ενα πληρες φορτίο και οι περιοχές είναι κοντινές σχετικά. Στα σημεία στασης του φορτιου φροντιζουν να υπάρχει κλαρκ για την εκφόρτωση.
Αφου μαζευτούν ψάχνουν και μαθαίνουν την καλύτερη τιμή.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ