× Εγκαινιάζουμε μια καινούρια κατηγορία στα group buys όπου συντοπίτες μαζεύονται και παραγγέλουν ένα πλήρες φορτίο για την περιοχή τους και το μοιράζουν κατάλληλα.

Στην περίπτωση αυτή αν υπάρχει ενδιαφέρον από εταιρο συντοπίτη αλλά για αλλη μαρκα pellet το γράφει στο παρόν τοπικ αλλά δημιουργεί καινουριο αν δεν βρεί ανταπόκριση.

Μόλις συμπληρωθεί το φορτίο τα αιτήματα θα πηγαίνουν σε offers Business members για να καταθέσουν την προσφορά τους.

Πλήρες Φορτίο Schweighofer στον Τριλοφο, Δημος Θερμης

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #133489 από KERBEROS
Εγώ δεν μπορώ να αποθηκεύσω 4 παλέτες μαζί, οπότε βασική προϋπόθεση συμμετοχής μου είναι ο έμπορος να δεχτεί να παραλάβω 2(Απρίλης-Μάης) +2 (Γενάρης).

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #133502 από jnet

KERBEROS έγραψε: Εγώ δεν μπορώ να αποθηκεύσω 4 παλέτες μαζί, οπότε βασική προϋπόθεση συμμετοχής μου είναι ο έμπορος να δεχτεί να παραλάβω 2(Απρίλης-Μάης) +2 (Γενάρης).

Ok το ρωτάμε. Αλλιώς είσαι μέσα για τις 2 μόνο?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #133506 από KERBEROS
Είμαι μέσα και για τις 4, αν συμφωνεί με το 2+2 ο έμπορος, αλλιώς δεν έχει νόημα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #133511 από jnet

KERBEROS έγραψε: Είμαι μέσα και για τις 4, αν συμφωνεί με το 2+2 ο έμπορος, αλλιώς δεν έχει νόημα.

Μα Πέτρο το πήρες φορτίο θα έρθει στα μέρη μας και όχι στις αποθήκες του όποιου εμπόρου.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #133523 από KERBEROS

jnet έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Είμαι μέσα και για τις 4, αν συμφωνεί με το 2+2 ο έμπορος, αλλιώς δεν έχει νόημα.

Μα Πέτρο το πήρες φορτίο θα έρθει στα μέρη μας και όχι στις αποθήκες του όποιου εμπόρου.


Κι εγώ πού θα βάλω τις 4 παλέτες;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #133602 από jnet

KERBEROS έγραψε:

jnet έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Είμαι μέσα και για τις 4, αν συμφωνεί με το 2+2 ο έμπορος, αλλιώς δεν έχει νόημα.

Μα Πέτρο το πήρες φορτίο θα έρθει στα μέρη μας και όχι στις αποθήκες του όποιου εμπόρου.


Κι εγώ πού θα βάλω τις 4 παλέτες;

Θα πάρεις 2 οχι 4. Και θα κλείσεις αλλες 2 με καλή τιμή σε καποιον εμπορο με παράδοση οταν τις θέλεις.
Εσυ πάρε και απο αλλου τιμές και μεχρι να τα μαζέψουμε και να βρούμε τιμές τα βλεπεις και αποφασίζεις πιο σε βολεύει.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ