× Εγκαινιάζουμε μια καινούρια κατηγορία στα group buys όπου συντοπίτες μαζεύονται και παραγγέλουν ένα πλήρες φορτίο για την περιοχή τους και το μοιράζουν κατάλληλα.

Στην περίπτωση αυτή αν υπάρχει ενδιαφέρον από εταιρο συντοπίτη αλλά για αλλη μαρκα pellet το γράφει στο παρόν τοπικ αλλά δημιουργεί καινουριο αν δεν βρεί ανταπόκριση.

Μόλις συμπληρωθεί το φορτίο τα αιτήματα θα πηγαίνουν σε offers Business members για να καταθέσουν την προσφορά τους.

Πλήρες φορτίο pellet στον Γέρακα

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #133416 από jnet
Εγκαινιάζουμε μια καινούρια κατηγορία στα group buys οπου συντοπίτες μαζεύονται και παραγγέλουν ένα πλήρες φορτίο για την περιοχή τους και το μοιράζουν κατάλληλα.

Στην περίπτωση αυτή αν υπάρχει ενδιαφέρον απο εταιρο συντοπίτη αλλά για αλλη μαρκα pellet το γράφει στο παρόν τοπικ αλλά δημιουργεί καινουριο αν δεν βρεί ανταπόκριση.


Μόλις συμπληρωθεί το φορτίο τα αιτήματα θα πηγαίνουν σε offers Business members για να καταθέσουν την προσφορά τους.


Λοιπόν για τον Γέρακα παίζει:

Fokion 2 παλέτες.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #133433 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Πλήρες φορτίο pellet στον Γέρακα

jnet έγραψε: Εγκαινιάζουμε μια καινούρια κατηγορία στα group buys οπου συντοπίτες μαζεύονται και παραγγέλουν ένα πλήρες φορτίο για την περιοχή τους και το μοιράζουν κατάλληλα.

Στην περίπτωση αυτή αν υπάρχει ενδιαφέρον απο εταιρο συντοπίτη αλλά για αλλη μαρκα pellet το γράφει στο παρόν τοπικ αλλά δημιουργεί καινουριο αν δεν βρεί ανταπόκριση.


Μόλις συμπληρωθεί το φορτίο τα αιτήματα θα πηγαίνουν σε offers Business members για να καταθέσουν την προσφορά τους.


Λοιπόν για τον Γέρακα παίζει:

Fokion 2 παλέτες.


Συγνώμη για το off-topic ( είμαι και ολίγον άσχετος και νέος στο forum) .Mένω κοντά στον Σταυρό ( Πεντέλη) και ενδιαφέρομαι για 3-4 τόννους πέλλετ.
Ερωτώ όμως, πότε παραλαμβάνουμε, σε ποια τιμή ( περίπου), ονομασία πέλλετ κλπ.( Φαντάζομαι πρώτα παίρνετε προσφορές και μετά γνωρίζουμε τα υπόλοιπα ). Αν μετά το μετανοιώσουμε ή δεν μας αρέσει η τιμή.... :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #133438 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Πλήρες φορτίο pellet στον Γέρακα
Καλυτερα να απαντήσει ο Φωκίων που ξεκίνησε το συγκεκριμένο.
Κανονικά ο Φωκίων πρεπει να πεί και ποιό pellet επιθυμεί ή να δώσει ενδεικτικά 2-3 που θα μπορούσαν να είναι επιλογές. Στην συνέχεια οι ενδιαφερόμενοι βλεπουν και συζητούν και καταλήγουν στην μάρκα ή αυτό μπορεί να γίνει και μετά απο τις τιμες που θα βρεθούν. Δεσμευτικό δεν είναι κατι μεχρι την ωρα που μπαίνουν τα λεφτά για την παραγγελία.
Επιπλεον πρεπει να βεβεαιωθείται οτι βολεύει να παει εκεί και να ξεφορτωσει. Γενικότερα πρεπει να υπάρχουν 1 ή 2 ή 3 σημεία που θα περιμένει καποιο κλάρκ για να γίνει το ξεφόρτωμα. Ολα αυτά συντονιζονται απο την καθε ομάδα που δημιουργείται.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #133439 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Πλήρες φορτίο pellet στον Γέρακα
H κατ' αρχην προταση μου ειναι "προτιματε τα ελληνικά προιοντα".

με σειρα θα εβαζα:
Αλφα αλλα το "πρασινο"
πλωμαρι - που δε το βλεπω να εχει
creta - αν και δεν εχω καψει το "νεο μιγμα" για να ξερω αν καιγεται σε εμενα.

ας μαζευτουμε κατ' αρχην και κατι εχω στο νου μου πως να το χειριστω...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #133440 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Re:Πλήρες φορτίο pellet στον Γέρακα

Fokion έγραψε: H κατ' αρχην προταση μου ειναι "προτιματε τα ελληνικά προιοντα".

με σειρα θα εβαζα:
Αλφα αλλα το "πρασινο"
πλωμαρι - που δε το βλεπω να εχει
creta - αν και δεν εχω καψει το "νεο μιγμα" για να ξερω αν καιγεται σε εμενα.

ας μαζευτουμε κατ' αρχην και κατι εχω στο νου μου πως να το χειριστω...


Εγώ πάντως θέλω alpha φέτος σε λογική τιμη !!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #133441 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Πλήρες φορτίο pellet στον Γέρακα
ΟΚ παιδιά
Τότε από μεριά μου θέλω 3 τόννους σίγουρα. ( σε περίπτωση καλού deal μπορεί και 2 παραπάνω!)

Ευχαριστώ
Last edit: 10 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by ΝΧΟΝΤΖ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ