Καυστήρας πυρήνα

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167901 από louris1234
Καυστήρας πυρήνα δημιουργήθηκε από louris1234
Καλησπέρα θα ηθελα την γνώμη σας, αυτή την στηγμη έχω ένα ξυλολεβητα 40 Άρη του θωκα και θέλω γύρω στους 12 τόνους ξυλα και στα πολλά κρύα με 18 βαθμούς το σπίτι θέλει ξυλα άνα 3 ώρες λόγω αμονοτου σπιτιού, και λόγω ότι να μονοθει το σπίτι θέλει πολλά λεφτά σκεφτικα στην λύση σε καυστήρα πυρινα τι πιστεύετε αξηζη??οικονομικά κ αποτελεσματικά.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167904 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Καυστήρας πυρήνα

louris1234 έγραψε: Καλησπέρα θα ηθελα την γνώμη σας, αυτή την στηγμη έχω ένα ξυλολεβητα 40 Άρη του θωκα και θέλω γύρω στους 12 τόνους ξυλα και στα πολλά κρύα με 18 βαθμούς το σπίτι θέλει ξυλα άνα 3 ώρες λόγω αμονοτου σπιτιού, και λόγω ότι να μονοθει το σπίτι θέλει πολλά λεφτά σκεφτικα στην λύση σε καυστήρα πυρινα τι πιστεύετε αξηζη??οικονομικά κ αποτελεσματικά.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πριν λίγους μήνες, κάποιος φίλος εδω στο φόρουμ έγραφε για πρόβλημα σε μετατροπή πέλλετ - για τον ίδιο λέβητα. Πόσο μάλλον σε πυρήνα. Εκτός αν δεν βάλετε καυστήρα ρήψης, αλλά τροφοδοσία σε ευθεία.

* (πυρήνα φαντάζομαι ότι θα βρίσκετε στην περιοχή που είστε. Φαντάομαι επίσης ότι δεν θα έχετε παράξενους γείτονες σε απόσταση μικρότερη των 100 μέτρων- που να ενοχλούνται απο οσμές)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167906 από giannis35
Απαντήθηκε από giannis35 στο θέμα Καυστήρας πυρήνα
καλημερα σας εχω κανει μετατροπη και καιω πυρινα...εκαιγα καπου στους 13 τονους ξυλα....την βγαζω με περιπου 8 τονους πυρινα...οσο για την γειτονια δεν ειχα ποτε καποιο παραπονο και δεν εχει και καμια περιεργη μυρωδιά ενοχλητική...και εχω την θερμοκρασια που θελω μεσα στο σπιτι συνεχως 23 βαθμους σε σπιτι 180 τμ. ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167908 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Καυστήρας πυρήνα

giannis35 έγραψε: καλημερα σας εχω κανει μετατροπη και καιω πυρινα...εκαιγα καπου στους 13 τονους ξυλα....την βγαζω με περιπου 8 τονους πυρινα...οσο για την γειτονια δεν ειχα ποτε καποιο παραπονο και δεν εχει και καμια περιεργη μυρωδιά ενοχλητική...και εχω την θερμοκρασια που θελω μεσα στο σπιτι συνεχως 23 βαθμους σε σπιτι 180 τμ. ..

Τι καυστήρα βάλατε??

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167909 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Καυστήρας πυρήνα

Nasikas έγραψε:

louris1234 έγραψε: Καλησπέρα θα ηθελα την γνώμη σας, αυτή την στηγμη έχω ένα ξυλολεβητα 40 Άρη του θωκα και θέλω γύρω στους 12 τόνους ξυλα και στα πολλά κρύα με 18 βαθμούς το σπίτι θέλει ξυλα άνα 3 ώρες λόγω αμονοτου σπιτιού, και λόγω ότι να μονοθει το σπίτι θέλει πολλά λεφτά σκεφτικα στην λύση σε καυστήρα πυρινα τι πιστεύετε αξηζη??οικονομικά κ αποτελεσματικά.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πριν λίγους μήνες, κάποιος φίλος εδω στο φόρουμ έγραφε για πρόβλημα σε μετατροπή πέλλετ - για τον ίδιο λέβητα. Πόσο μάλλον σε πυρήνα. Εκτός αν δεν βάλετε καυστήρα ρήψης, αλλά τροφοδοσία σε ευθεία.

* (πυρήνα φαντάζομαι ότι θα βρίσκετε στην περιοχή που είστε. Φαντάομαι επίσης ότι δεν θα έχετε παράξενους γείτονες σε απόσταση μικρότερη των 100 μέτρων- που να ενοχλούνται απο οσμές)

Δεν έχω θέμα γειτονιάς απλά να βάλω κάτι που να μην έχω πρόβλημα έχετε κάτι να μου προτείνετε?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 11 Μήνες πριν #167916 από louris1234
Απαντήθηκε από louris1234 στο θέμα Re:Καυστήρας πυρήνα
Giannis 35

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ