Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23031 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Sp4wN έγραψε:

fisikos50 έγραψε:
Για καλύτερες τιμές (σε όλα τα σχετικά είδη αρπαχτής) θα πας ακόμα 100 χιλιόμετρα περίπου πιο Βόρεια...


Λες ε ? Να παω Βουλγαρια για να αγορασω Ελληνικης κατασκευης Λεβητα !! Φοβερη Ιδεα !! :P


Μιλησα με εμπορο με τον οποιο ειχα συμφωνησει γισ VESTA το Μαρτιο στα 2500+500 για περασμα,αλλα δεν το αποφασισα τοτε δυστυχως.Μου ειπε 3200 μονο για το λεβητα.Φυσικα ρωτησα πως γινεται μεσα σε λιγους μηνες απο 2500 να πηγε στα 3200 και μου ειπε οτι τωρα αγοραζει με νεα τιμολόγια

Ο VESTA και ο NECIA απο οτι ειδα κυκλοφορουν και σε κιτρινο χρωμα με την ονομασια Hermes 40 kw και Hermes 25 kw αντιστοιχα.Φιλικη τιμη γνωριμιας 3200 ο 40 και 2900 ο 25. :) Πραγματι ειναι φιλικη η τιμη αν σκεφθει κανεις οτι αλλου ο VESTA πωλειται 2950 χωρις Φ.Π.Α.

Μου εστειλαν και το εγχειριδιο απο το MENSA το οποιο ανεβασα.Ζητησα καποιες ρυθμοσεις για το λεβητα (δεν υπαρχει καμμια στο εγχειριδιο),καποια συγκεκριμενα στοιχεια για καταναλωση, αποδοση, θερμοκρασια καυσαεριων και για τη ρυθμιση συντηρησης της φλογας,αλλα προς το παρον δεν πηρα απαντηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23033 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε: Μιλησα με εμπορο με τον οποιο ειχα συμφωνησει γισ VESTA το Μαρτιο στα 2500+500 για περασμα,αλλα δεν το αποφασισα τοτε δυστυχως.Μου ειπε 3200 μονο για το λεβητα.Φυσικα ρωτησα πως γινεται μεσα σε λιγους μηνες απο 2500 να πηγε στα 3200 και μου ειπε οτι τωρα αγοραζει με νεα τιμολόγια

Ο VESTA και ο NECIA απο οτι ειδα κυκλοφορουν και σε κιτρινο χρωμα με την ονομασια Hermes 40 kw και Hermes 25 kw αντιστοιχα.Φιλικη τιμη γνωριμιας 3200 ο 40 και 2900 ο 25. :) Πραγματι ειναι φιλικη η τιμη αν σκεφθει κανεις οτι αλλου ο VESTA πωλειται 2950 χωρις Φ.Π.Α.

Μου εστειλαν και το εγχειριδιο απο το MENSA το οποιο ανεβασα.Ζητησα καποιες ρυθμοσεις για το λεβητα (δεν υπαρχει καμμια στο εγχειριδιο),καποια συγκεκριμενα στοιχεια για καταναλωση, αποδοση, θερμοκρασια καυσαεριων και για τη ρυθμιση συντηρησης της φλογας,αλλα προς το παρον δεν πηρα απαντηση.


Εγω να ξερεις αμα δεν προκυψει κατι καλο απο εκθεση δηλαδη καμια τιμη προσφορα η κατι αλλο ... θα τον παραγγειλω απο τον Καραισαριδη που μου ειπε και δωρεαν μεταφορα στο Βολο !! 2.580 E ειναι καλα !! Κ απο το να παρω τον Μενσα η που θα δωσω τοσα να παρω το Vesta η αν δεν τα φτασω να βρω κατι φτηνιαρικο για φετος και να κανω κινηση του χρονου !! Αφου τοσο κοστολογουν οι ανθρωποι τη δουλεια τους , ας βρουν κοσμο να τους πληρωσει .Εγω δεν προκειται να δωσω 3200 για κανενα Vesta Οταν ο Fuzzy Logic pfl25 εχει 3500 E . Ειναι καθαρη κλεψια !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23036 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Sp4wN έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε: Μιλησα με εμπορο με τον οποιο ειχα συμφωνησει γισ VESTA το Μαρτιο στα 2500+500 για περασμα,αλλα δεν το αποφασισα τοτε δυστυχως.Μου ειπε 3200 μονο για το λεβητα.Φυσικα ρωτησα πως γινεται μεσα σε λιγους μηνες απο 2500 να πηγε στα 3200 και μου ειπε οτι τωρα αγοραζει με νεα τιμολόγια

Ο VESTA και ο NECIA απο οτι ειδα κυκλοφορουν και σε κιτρινο χρωμα με την ονομασια Hermes 40 kw και Hermes 25 kw αντιστοιχα.Φιλικη τιμη γνωριμιας 3200 ο 40 και 2900 ο 25. :) Πραγματι ειναι φιλικη η τιμη αν σκεφθει κανεις οτι αλλου ο VESTA πωλειται 2950 χωρις Φ.Π.Α.

Μου εστειλαν και το εγχειριδιο απο το MENSA το οποιο ανεβασα.Ζητησα καποιες ρυθμοσεις για το λεβητα (δεν υπαρχει καμμια στο εγχειριδιο),καποια συγκεκριμενα στοιχεια για καταναλωση, αποδοση, θερμοκρασια καυσαεριων και για τη ρυθμιση συντηρησης της φλογας,αλλα προς το παρον δεν πηρα απαντηση.


Εγω να ξερεις αμα δεν προκυψει κατι καλο απο εκθεση δηλαδη καμια τιμη προσφορα η κατι αλλο ... θα τον παραγγειλω απο τον Καραισαριδη που μου ειπε και δωρεαν μεταφορα στο Βολο !! 2.580 E ειναι καλα !! Κ απο το να παρω τον Μενσα η που θα δωσω τοσα να παρω το Vesta η αν δεν τα φτασω να βρω κατι φτηνιαρικο για φετος και να κανω κινηση του χρονου !! Αφου τοσο κοστολογουν οι ανθρωποι τη δουλεια τους , ας βρουν κοσμο να τους πληρωσει .Εγω δεν προκειται να δωσω 3200 για κανενα Vesta Οταν ο Fuzzy Logic pfl25 εχει 3500 E . Ειναι καθαρη κλεψια !!


Σου ειπε δωρεαν μεταφορικα?Παραξενο αλλα πολυ καλο.Πραγματι o ΜΕΝΣΑ ειναι ρισκο και λυση απελπισιας.Ο Καραισαριδις ειναι ο τελευταιος των Μοικανων απο οτι βλεπω.Με εβαλες σε σκεψεις.Θα μιλησω και εγω μαζι του θα τον ρωτησω για ομαδικη παραγγελια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Sp4wN
  • Το Άβαταρ του/της Sp4wN Συντάκτης θέματος
  • Αποσυνδεμένος
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Δέν ελπίζω τίποτε.Δέ φοβάμαι τίποτε.Είμαι άφραγκος
Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23039 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

ΠΑΠΑΣ έγραψε: Σου ειπε δωρεαν μεταφορικα?Παραξενο αλλα πολυ καλο.Πραγματι o ΜΕΝΣΑ ειναι ρισκο και λυση απελπισιας.Ο Καραισαριδις ειναι ο τελευταιος των Μοικανων απο οτι βλεπω.Με εβαλες σε σκεψεις.Θα μιλησω και εγω μαζι του θα τον ρωτησω για ομαδικη παραγγελια.


Πες του για 2 κομματια σιγουρα !! Εγω ειμαι μεσα για τον Vesta αν βγει καλυτερη τιμη !! Αν μπορεσεις να το ριξεις βεβαια . Στειλε μου και το Mail σου να συνεννοηθουμε ρε συ !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23044 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal

Sp4wN έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε: Σου ειπε δωρεαν μεταφορικα?Παραξενο αλλα πολυ καλο.Πραγματι o ΜΕΝΣΑ ειναι ρισκο και λυση απελπισιας.Ο Καραισαριδις ειναι ο τελευταιος των Μοικανων απο οτι βλεπω.Με εβαλες σε σκεψεις.Θα μιλησω και εγω μαζι του θα τον ρωτησω για ομαδικη παραγγελια.


Πες του για 2 κομματια σιγουρα !! Εγω ειμαι μεσα για τον Vesta αν βγει καλυτερη τιμη !! Αν μπορεσεις να το ριξεις βεβαια . Στειλε μου και το Mail σου να συνεννοηθουμε ρε συ !!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Θα τα πουμε το βραδυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23157 από akis kyriakidis
Απαντήθηκε από akis kyriakidis στο θέμα Vesta 40kW vs Primus Mavil 34,000kcal
Έχω την ενημέρωση ότι όλες οι συσκευές που αναφέρονται στο συγκεκριμένο topic βρίσκονται στη ΔΕΘ .
Είτε εκπροσωπούνται απο τους επίσημους κατασκευαστές είτε απο κάποιον συνεργάτη τους .
Ευκαιρία λοιπόν να κατεβείτε μια βόλτα στη ΔΕΘ , να τις δείτε από κοντά και να λύσετε όλες τις απορίες σας.
Σίγουρα θα υπάρχουν καποιες Ευκαιρίες Αγορών και όλοι σας θα βγείτε κερδισμένοι .
Καλή επιτυχία !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , www.promitheas.org.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.230 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ